Yarvik-Noble750x300

YARVIK przedstawia tablety z rodziny Noble – Noble mini 7.85” oraz Noble 10.1”.

Yarvik nie należy do czołówki producentów sprzętu mobilnego. Nie znaczy to jednak, że urządzenia są kiepskie. Przeciwnie, niektóre produkty możemy zaliczyć do naprawdę atrakcyjnych, zarówno pod względem specyfikacji jak i ceny. Przykładem może być nowa linia Noble…

Yarvik-Noble750x300

Wydajność obydwu modeli powinna być zbliżona, szczególnie, że zastosowano tutaj bliźniacze podzespoły. Czterordzeniowy układ Cortex A9, z zegarem taktowanym częstotliwością 1.6 GHz, 2GB pamięci DDR3 RAM oraz grafika Maili-400 MP pozwoli na komfortową pracę z większością aplikacji. Oczywiście przy bardziej wymagających programach, tablety mogą złapać „zadyszkę”, co w przypadku Androida jest naturalne. Skoro jesteśmy przy systemie, to należy nadmienić, że urządzenia pracują pod kontrolą Androida JellyBean w wersji 4.2.2.

Noble zarówno w 10.1 jak i wersji Mini posiada szereg modułów i złączy takich jak: wyjście HDMI, MicroUSB, Jack 3.5 mm oraz Bluetooth. Pliki, możemy zapisać na 8 GB pamięci flash, która dodatkowo może zostać rozszerzona poprzez kartę MicroSD do 64 GB.

Yarvik Noble 10.1 został wyposażony w wyświetlacz IPS, pracujący w rozdzielczości 1280 x 800 (16:9), zaś model Mini 7.85 w 1024 x 768 pix (4.3). Obydwa ekrany zapewnią wygodną obsługę dzięki przyzwoitej specyfikacji oraz technologii wykonania, zapewniającej szerokie kąty widzenia.

To czy nowe tablety Yarvik’a osiągną sukces zależy w głównej mierze od ceny, a ta nie należy do wysokich.  Większy model dostępny jest w cenie 799 PLN, zaś za wersję Mini przyjdzie nam zapłacić 679 PLN. Koszt rozsądny, lecz czy to wystarczy.

Odpowiedź na pytanie przyjdzie z czasem. Za wcześnie na to by wyrokować w kwestii sukcesu produktu.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...