Aplikacja Bodymanager Slide

Z aplikacją Bodymanager dobierzesz idealny plan treningowy i żywieniowy

Każdy specjalista, który przygotowuje indywidualne plany dla swoich podopiecznych, doskonale wie, jak to dużą ilość czasu to pochłania. Niezbędną pomocą w pracy trenerów personalnych i dietetyków są specjalne narzędzia, których zadaniem jest pomoc w organizacji ich pracy.

Aplikacja Bodymanager Slide

Obserwując pracę większości trenerów personalnych czy dietetyków można stwierdzić, że to osoby z pasją i dużą wiedzą zawodową. Ci, którzy decydują się na opiekę nad zdrowiem i samopoczuciem klientów wiedzą, że ich zawód związany jest z wysoką odpowiedzialnością i dużym zaangażowaniem.

Nie bez powodu mówi się o indywidualnych planach treningowych czy żywieniowych. Indywidualność planów opiera się na różnorodności potrzeb i oczekiwań podopiecznych. Każdego z klientów określa inna budowa ciała, sprawność fizyczna oraz cel, jaki chce osiągnąć. Układając indywidualny plan treningowy, musimy wziąć pod uwagę takie czynniki jak: staż treningowy klienta, obecny poziom wytrenowania, czas, jakim on dysponuje, ewentualne przeciwskazania oraz wiele innych. Zazwyczaj trener personalny omawia założenia indywidualnego planu treningowego na pierwszej konsultacji z podopiecznym. To samo dotyczy dietetyka, którego obowiązkiem jest dopasowanie zbilansowanej diety dla klienta.

Dostosowanie planów jest niezwykle istotne, ponieważ to dobrze skonstruowany plan treningowy i dostosowana do niego dieta są gwarancją sukcesu. Na rynku istnieją narzędzia, które pozwalają na zsynchronizowanie wszystkich działań specjalistów i jednoczesną oszczędność czasu. Jednym z nich jest „Bodymanager”. To aplikacja umożliwiająca jednopłaszczyznowe działanie trenerów, dietetyków oraz fizjoterapeutów.

Aplikacja Bodymanager Screen

Pomysłodawcami projektu „Bodymanager” są dwaj Polacy:

  • Piotr Buchart – specjalista  IT od 15 lat związany z branżą, pasjonat sportu i odżywiania. Absolwent „Politechniki Częstochowskiej” na kierunku IT oraz „Wyższej Szkoły Bankowej” na kierunku zarządzanie. Właściciel marki „Bodymanager”. Certyfikowany trener personalny oraz doradca żywieniowy. Na co dzień łączy branże Fitness i IT współpracując z trenerami, dietetykami oraz fizjoterapeutami, dostarczając kompleksowych narzędzi wspomagających ich pracę;

  • Tomasz Kośmider – ultramaratończyk i pasjonat biegów długodystansowych. Jako osoba aktywna wyznaje zasadę holistycznego podejścia do rozwoju fizycznego. Zawodowo od 15 lat związany z IT, jest certyfikowanym architektem tworzącym rozwiązania wpierające różnorodne sektory rynkowe. Właściciel marki „Bodymanager”. Propagator ścisłej współpracy pomiędzy specjalistami z obszarów fizjoterapii, dietetyki oraz fitness.

Aplikacja „Bodymanager” podczas układania planu treningowego pozwala wykorzystać gotowe plany żywieniowe, o które trener może wzbogacić swoją usługę. Ułatwia także komunikację z pacjentem i pracę z innymi specjalistami na tej samej platformie. W „Bodymanager” każdy z wymienionych specjalistów znajdzie funkcje, które rozszerzą jego profil działalności oraz przełożą się na zwiększenie atrakcyjności usług, a co z tym się wiąże, również większą liczbę klientów.

Aplikacja Bodymanager Screen 1

„Bodymanager” to interesująca odpowiedź na potrzeby specjalistów, którzy dążą do jak najlepszego efektu swojej pracy. Indywidualny plan, a więc odpowiednio ułożony zestaw ćwiczeń i program dietetyczny oraz dobrze dobrany rodzaj aktywności fizycznej, są w stanie zdziałać cuda. W oparciu o funkcjonalność „Bodymanagera” każdy specjalista jest w stanie sprostać oczekiwaniom podopiecznych oraz zmniejszyć czas swojej pracy o połowę.

Więcej szczegółów na temat aplikacji „Bodymanager” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie producenta.

Źródło: Bodymanager.pl

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...