Z okazji Walentynek Guerriila Games rozdaje wirtualną gotówkę

Sony na weekend rezygnuje z abonamentu „PS+”, a inni akcję marketingową Japończyków wykorzystują do własnych celów.

Już od jutra wszyscy posiadacze PlayStation 4 zyskają możliwość grania po sieci zupełnie za darmo. Wszystko za sprawą akcji walentynkowej organizowanej przez Sony Computer Entertainment Europe, o której możecie przeczytać tutaj. Na darmowym graniu w trybie „multi” się nie skończy. W dniach 13-16 lutego gracze mogą liczyć na wiele różnych atrakcji związanych z samymi grami.

Kilka dni temu na Twiterze można było się natknąć na wpis związany z marką „Killzone Shadow Fall”. Na wszystkich graczy ogrywających tytuł w trybie wieloosobowym czeka podwójna dawka punktów Valor – wirtualna waluta, dzięki której możemy płacić za dodatki dostępne wcześniej wyłącznie za prawdziwą gotówkę. Ot taki prezent… Niektórzy mogą być jednak rozczarowani. Ze święcących oczu postaci widniejącej na obrazku wyczytywali bowiem, niczym wróżbita Maciej z kart Tarota, zapowiedź nowej produkcji z tego uniwersum. Rzeczywistość okazała się dla nich brutalna. Na publikację tweeta zareagowały również branżowe media, nakręcając niepotrzebnie fanów serii.

Na szczęście my postanowiliśmy zachować zdrowy rozsądek i poczekać na rozwój wypadków, dzięki czemu ominęło nas pisanie newsa prostującego poprzedni artykuł. Wracając jednak do samej akcji tymczasowego zniesienia „PlayStation Plus”… Osobom, które do tej pory nie zamierzały inwestować we wspomnianą usługę polecamy ją przetestować. Szczególnie opcję „Share Play”, która bywa niekiedy przydatna.

http://www.youtube.com/watch?v=JzyibMjn7YE

„Killzone Shadow Fall” to najnowsza odsłona cyklu przygotowana z myślą o PlayStation 4. Za tytuł, podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich części, odpowiedzialne jest holenderskie studio Guerrilla Games. Akcja gry dzieje się trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w części trzeciej. Żyjące w konflikcie dwie frakcje, Vektanie oraz Helghaści są już oficjalnie w stanie zawieszenia broni, a naszym zadaniem jako Shadow Marshala jest utrzymanie tego stanu rzeczy jak najdłużej.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...