Zamknięta beta Might & Magic Heroes VII w maju, premiera gry we wrześniu – poznaliśmy wymagania sprzętowe

W najnowszą odsłonę popularnej i lubianej serii strategicznych gier turowych o zabarwieniu fantasy – „Might & Magic Heroes 7” – zagramy już w tym roku. Osoby, które zamówią tytuł przed premierą zyskają gwarancję udziału w zamkniętych beta-testach gry, które starują pod koniec maja.

„Ubisoft” postanowił rzucić nieco światła na siódmą odsłonę „hirołsów” i podzielił się z fanami nowym materiałem filmowym zapowiadającym wspomnianą produkcję. Z ważniejszych informacji, które można wychwycić dowiemy się, iż „siódemka” na rynku zadebiutuje we wrześniu bieżącego roku. Na konkretną datę premiery przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Inną wartą wspomnienia ciekawostką jest zaprezentowanie edycji gier, które będzie można zakupić:

 http://www.youtube.com/watch?v=tNJ0ENu0b8U

Oprócz wersji standardowej „M&MH7”pojawi się w dwóch edycjach kolekcjonerskich: 

  • „Cyfrowa Edycja Deluxe” – znajdziemy tutaj: samą grę, ścieżkę dźwiękową, unikatowego bohatera – Solmyra, dodatkowy scenariusz oraz odświeżoną trzecią odsłonę serii, o której pisaliśmy tutaj. Całość kosztować nas będzie 239.90 zł, jeśli zdecydujemy się na zakup w sklepie „Ubisoftu”;

  •  „Edycja Kolekcjonerska” – otrzymamy to samo, co w cyfrowej (oprócz „trójki”) poszerzone o: opakowanie kolekcjonerskie, dwie litografie, spersonalizowaną talię tarota, 96-stronnicowy artbook oraz 26 centymetrową figurkę Ivana. W przypadku wyboru, tej opcji przyjdzie nam zapłacić 399 zł (w sklepie „Ubisoftu”).

Na tych, którzy zdecydują się zaufać twórcom jeszcze przed premierą i zamówią swoje egzemplarze w pre-orderze czeka gwarantowany udział w zamkniętych beta-testach produkcji, które rozpoczną się już 25 maja. W becie do wyboru otrzymamy dwie strony konfliktu – Akademię oraz Niebo (wcześniej Przystań), dwie mapy oraz tryb „Skirmish/Potyczka” (sieciowy lub jednoosobowy).

Najważniejszym wydarzeniem dla graczy pecetowych bez wątpienia pozostaje kwestia wymagań, bowiem to od nich zależy, czy w ogóle odpalą dany tytuł. Do premiery pozostało jeszcze dużo czasu, więc możecie go wykorzystać na modernizację sprzętu. Poniżej zapoznać się możecie z wymaganiami sprzętowymi:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 (tylko wersje 64-bitowe),
  • Procesor: Intel Core i5 660 3.3 GHz lub AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz,
  • Pamięć operacyjna: 4 GB,
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX460 lub AMD Radeon HD5850 (1024 MB VRAM).

Rekomendowane wymagania sprzętowe: 

  • System operacyjny: Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 (tylko wersje 64-bitowe),
  • Procesor: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz lub AMD FX-6100 @ 3.3 GHz,
  • Pamięć operacyjna: 6 GB,
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX670 lub AMD Radeon HD7870 (2048 MB VRAM).

Według zapewnień twórców najnowsza odsłona sagi ma czerpać garściami z klasycznej „trójki”, zdaniem wielu fanów „hirołsów” najlepszej z cyklu. Czy, to wyłącznie bełkot marketingowy sprawdzimy w dniu premiery gry, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z wcześniejszymi częściami gry, które znajdziecie w naszym e-sklepie.

http://www.youtube.com/watch?v=nwvYBt0OlwI

Więcej o „Might & Magic Heroes VII” poczytacie w naszych wcześniejszych publikacjach oraz na oficjalnej stronie tytułu.

 Źródło: Ubisoft,YouTube

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...