Little Devil Inside: Zapowiedź

W serwisie Greenlight sieci Steam pojawiła się bardzo ciekawa gra czerpiąca garściami z The Legend of Zelda. Wygląda hipnotyzująco, ale brakuje jej jeszcze trochę do osiąnięcia celu na Kickstarterze.

Tytuł nazywa się Little Devil Inside i ma być grą akcji z otwartym światem, z dodatkiem elementów RPG. Twórcy Neostream poszukują już jakiś czas wsparcia na serwisie Kickstarter, aby zdobyć środki niezbędne do ukończenia gry. A sama produkcja zapowiada się niesamowicie; zarówno udostępnione screeny, jak i pierwszy gameplay świadczą o tym, że dostaniemy grę wyjątkową; przynajmniej graficznie. Oprawa przypomina cellshading, jest bardzo kolorowa i szczegółowa, jednocześnie utrzymując bardzo charakterystyczny styl. Widać też, że twórcy czerpią inspirację ze wspomnianego już Legend of Zelda oraz między innymi Dark Souls.

Gra ma zaoferować graczowi otwarty świat, w którym będzie mógł podążać gdzie chce i robić co chce. Do tego oczywiście pełną przygód, długą ścieżkę fabularną, łączącą wszytko w zgrabną całość. Twórcy opowiadają o świecie, który zaangażuje gracza do tego stopnia, że pozwoli mu w każdej chwili oderwać się od głównej ścieżki fabularnej i podążyć za losowymi zdarzeniami na drodze. Sam świat ma być duży i bardzo zróżnicowany (na trailerze widać między innymi las, pustynię oraz mroźne góry, a autorzy mówią nawet o całych miastach czy wyspach), zaludniony przez inne postaci i zwierzęta. Twórcy zapowiadają dużo możliwości interakcji ze światem, także takie jak polowanie na zwierzęta czy zdobywanie niezbędnych do przeżycia materiałów.

Do dyspozycji mamy mieć również pojazdy, w zapowiedzi widzimy statek, pociąg oraz jakiś rodzaj ciężarówki. Zapowiedź gry i sam klimat przedstawionych materiałów budzi skojarzenia z kinem drogi. Widać, że twórcy zamierzają zabrać gracza we wspaniałą podróż przypominającą gry z dzieciństwa. Gorąco polecam wsparcie na kickstarterze i trzymam kciuki za to, abyśmy dostali taką grę, jaką wymarzyli sobie twórcy.

Źródła: youtube, steam greenlight

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...