myphonelogo750x300

[Zapowiedź testu] myPhone smartbox – głośnik bezprzewodowy dedykowany urządzeniom mobilnym

Na rynku znajdziemy wiele tego typu gadżetów, niestety większość z nich odstrasza tandetnym wykonaniem, sporymi rozmiarami lub co gorsza wysoką ceną. Głośniczek od myPhone jest poniekąd odwrotnością wymienionych cech i z pewnością przypadnie do gustu entuzjastom nowych technologii.

myphonelogo750x300

Jakiś czas temu w moje ręce trafiło tytułowe urządzenie. Początkowo nie do końca wiedziałem, czy tak mały gadżet spełni moje, jakby nie patrzyć niewygórowane, oczekiwania muzyczne. Okazało się, że nie licząc drobnych niedogodności, korzystanie ze SmartBox Infinity sprawiło mi mnóstwo frajdy i choć to jeszcze nie koniec testów, jestem przekonany, iż końcowa ocena będzie pozytywna.

smartbox121

Przyznam szczerze – w tej cenie nie spodziewałem się niesamowicie czystego dźwięku i nic w tym złego. Sprzęt tej klasy ma nam służyć jedynie jako awaryjne uzupełnienie smartfona tudzież tabletu podczas wypadów. W tym temacie sprawdzał się całkiem nieźle – na dworze nie słychać delikatnego „buczenia”, które można zauważyć podczas odtwarzania muzyki w warunkach domowych. Głośność również stoi na odpowiednim poziomie – nie jest cicho, ale też inni uczestnicy, dajmy na to pikniku, nie powinni skarżyć się na „hałas”.

Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiały, iż jego transport nie stwarzał większych problemów. Właściwie wystarczyło umieścić go w kieszeni spodni. Naturalnie, kształt powoduje, iż konstrukcja lekko wypycha wspomniane miejsce, lecz nie jest to zbytnio uciążliwe.

smartbox1

Rozmiar rozmiarem, ale to co przyciągało wzrok osób towarzyszących mi podczas testów, to nietuzinkowy design. Ten może się podobać. Jeśli przyjrzymy się uważnie poszczególnym elementom konstrukcji, na pewno dostrzeżemy, iż urządzenie zostało wykonane z niezwykłą starannością, co nie pozostaje bez znaczenia dla pozytywnego odbioru całości.

Cóż – nie pozostaje mi nic innego, jak kontynuować testowanie tegoż jakże ciekawego gadżetu. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące SmartBoxa – koniecznie napiszcie o tym w komentarzach pod wpisem.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...