Zapowiedź testu słuchawek Street by Kruger&Matz

Testujemy obecnie zestaw słuchawkowy firmy Kruger&Matz przeznaczony dla aktywnych miłośników muzyki, którzy również stawiają na jakość dźwięku i niską cenę urządzenia.

Kruger&Matz to polska firma, która stawia na prostotę i uczciwość wobec swoich użytkowników. Ponieważ jej właściciele wychowali się na polskim rynku technologicznym, doskonale rozumieją, że czasami najważniejszą cechą produktu jest proporcja jakości do ceny i dopasowanie się do wymagań uniwersalnego klienta. Na prezentacji swoich produktów w Rumunii przedstawiciele firmy jasno określili jaki jest cel stawiany przed urządzeniami produkowanymi przez kompanię: mają być dobrej jakości, ale przede wszystkim w zasięgu każdego użytkownika, który chciałby korzystać z nowinek technologicznych, lecz często nie może sobie na to pozwolić ze względu na wygórowane ceny topowych producentów. Firma K&M dostarcza urządzenia, które posiadają funkcjonalność większości konkurencyjnych produktów, jednak ich cena jest niższa. Oczywiście właściciele Kruger&Matz nie oszukują klienta mówiąc, że są to produkty konkurencyjne do podobnych modeli urządzeń od takich producentów jak Samsung czy Sony, tylko wprost mówią, że urządzenia są z przedziału budżetowego, starając się przy tym dostarczyć jak najbardziej dopracowanych sprzęt.

Efekty takiej strategii widzimy: firma została dostrzeżona na polskim i europejskim rynku już niedługo po wypuszczeniu pierwszej linii produktów. Pomaga też w tym rozsądna kampania reklamowa (słuchawki Kruger&Matz wystąpiły między innymi w znanym teledysku Donatana i Cleo pod tytułem „My Słowianie”), nie opierająca się o elitaryzm produktów, ale o ich swobodne zastosowanie. Niedawno testowaliśmy tablet Kruger&Matz, którego recenzję możecie przeczytać tu, a obecnie prowadzimy testy ich słuchawek Street. Podobnie jak tablet, słuchawki zaskakują jakością dźwięku i wykonania w proporcji do ceny, która oscyluje w okolicach 100 (tak, stu) złotych. To doskonale pokazuje filozofię firmy, skupiającej się na zadbaniu o kieszeń klienta na każdą miarę.

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego (w tym ze słuchawkami Street w promocyjnej cenie) sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

239 More posts in testy category
Recommended for you
Sennheiser HD 100
Sennheiser HD 100 — recenzja podstawowych słuchawek zaufanej marki

Tytułowy producent znany jest z kosztownych słuchawek wysokiej jakości, ale myli się ten, kto uważa, że...