ECHO Slide

Zapowiedziano projekt byłych twórców Hitmana – ECHO ma być miksem przygodowej gry akcji w sosie Sci-Fi

Niezależne studio „Ultra Ultra” założone przez byłych pracowników „IO Interactive”, firmy odpowiedzialnej m.in. za popularną serię „Hitman”, ogłosiło swój debiutancki projekt „ECHO” – przygodową grę akcji, w klimatach science-fiction.

ECHO Slide

Grupa twórców, którzy wcześniej pracowali w ekipie „IO Interactive” m.in. nad serią gier „Hitman” postanowiła w marcu ubiegłego roku założyć własne studio o nazwie „Ultra Ultra” i ogłosiła swój pierwszy projekt – „ECHO”. Tytuł powstaje na silniku „Unreal Engine 4” i jest przygodową grą z elementami akcji oraz skradanki w klimatach science-fiction. Produkcja powstająca z myślą o pecetach ma zadebiutować na rynku jesienią tego roku.

W grze wcielimy się w dziewczynę o imieniu En, która po wieloletniej podróży kosmicznej przybywa do tajemniczego „Pałacu” – miejsca wybudowanego przez dawną, wymarłą cywilizację. Nasza protagonistka ma nadzieję na to, iż dzięki zapomnianej technologii uda jej się przywrócić życie, które nie powinno być odebrane. Początkowo rozgrywka skupi się na etapach skradankowych, dając nam okazję na poznanie otaczającego nas świata, by stopniowo stać się bardziej wymagającą, kładąc nacisk na skrywanie się w cieniu lub czystą akcję, w zależności od upodobań graczy. Twórcy obiecują, iż niezależnie od tego, która strategia jest nam bliższa, nasze wybory będą mieć swoje konsekwencje.

Jeśli uważacie, że projekt ekipy „Ultra Ultra” ma potencjał, możecie na niego zagłosować pod tym adresem. Tymczasem zachęcam do zapoznania się z pierwszym zwiastunem „ECHO” udostępnionym przez autorów produkcji:

http://www.youtube.com/watch?v=XY6r7tWXbLA

Najnowsze informacje na temat tytułu znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: Gamereactor.eu, Steam

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...