Guardian Slide

Premiera The Last Guardian ma nastąpić jeszcze w tym roku!

„The Last Guardian” miało zadebiutować jeszcze na konsoli „PlayStation 3”. Mijały kolejne długie miesiące, a gry jak nie było, tak nie ma. Ostatnie doniesienia wskazują jednak na to, iż tytuł ma szansę pojawić się na rynku jeszcze w tym roku na rynku.

Guardian Slide

Dziennikarze „Edge” ujawniają, iż przypomniana na ubiegłorocznych targach „E3” gra „The Last Guardian” ciągle żyje. Mało tego, jej premiera podobno ma nastąpić jeszcze w tym roku. Tak przynajmniej zapewnia na łamach magazynu Fumito Ueda, producent produkcji:

W tym roku czas na premierę, więc jestem nieco zdenerwowany, ale jednocześnie bardzo podekscytowany. zdradza Ueda.

Guardian screen 1

Czy tytułem, na który społeczność graczy czeka, już od 2009 roku warto dalej się interesować? Na to pytanie spróbowali odpowiedzieć przedstawiciele brytyjskiego czasopisma oraz dziennikarze serwisu „IGN”, którym dane było zapoznać się z aktualnym buildem. Dowiedzieliśmy się m.in. ciekawych informacji na temat Trico, zwierzęcego towarzysza chłopca, który ewoluuje wraz z naszymi postępami w grze. Trico na początku może irytować swoim jednak nie ze względu na błędy, tylko brak oswojenia. W późniejszej fazie rozgrywki nasz towarzysz zacznie nabierać doświadczenia i zacznie lepiej reagować na wydawane mu polecenia.

Guardian Screen

To nie jest słodki towarzysz jak w innych grach, czy też bardzo przydatny sojusznik […] Rola Trico nie jest jasna i chcemy to wyrazić. Nie zawsze robi to, czego chcemy. To jeden z tematów przewodnich „The Last Guardian”, a także coś trudnego, innego. wyjaśnia Ueda, przyznając jednocześnie, że sam odczuwa zaniepokojenie związane z zastosowanym w produkcji rozwiązaniem Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie mam obaw. Jednak kolejna gra z kompletną kontrolą nad stworzeniem nie byłaby dla mnie interesująca, ponieważ takich produkcji jest sporo. Myślę, że mam ich już dość. dodaje.

http://www.youtube.com/watch?v=JG854AzOHqw

Być może na tegorocznych targach branżowych „Electronic Entertainment Expo 2016” w Los Angeles poznamy nieco więcej szczegółów na temat „The Last Guardian” – exclusive’a „PlayStation 4”, nad którym prace trwają już 10 lat.

Źródło: Edge, IGN.com, IBtimes.co.uk

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...