Samsung W2016 zdjęcie smartfona z klapką

Zbliża się lato i klapki wracają do mody

Spojrzeliśmy w kalendarz i choć mamy rok 2016, to dziwnym trafem, ale chyba nikt o tym Samsungowi nie powiedział.

Samsung W2016 zdjęcie smartfona z klapką

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia o tym, że do łask wracają telefony z klapką. Popularne przed kilkoma (kilkunastoma?) laty małże zdają się nie mieć dziś prawa bytu. No bo komu mogłoby zależeć na urządzeniu z małym ekranem, kiepską specyfikacją i zdecydowanie nie wyglądającym nawet choć trochę zachęcająco. Cóż, klienci zawsze się znajdą. Szczególnie w Chinach.

Samsung Galaxy Folder 2 jest właśnie testowany w Indiach, a to oznacza, że niedługo poznamy jego pełną specyfikację. Niewielkie są szanse na to, żeby słuchawka wyszła poza rynki Państwa Środka, ale w tym wypadku raczej nie będzie na to narzekać. Galaxy Folder był prostym urządzeniem, które wyróżniało się właśnie wspomnianą klapką i wygląda na to, że jego następca nie będzie miał wiele więcej do zaoferowania. Czy to źle? Niekoniecznie, bo jak wiadomo, każdy w telefonie szuka czegoś innego.

Samsung W2016 zdjęcie smartfona z klapką

Telefony z klapką mają pewien urok i trudno obok nich przejść obojętnie, ale nie będą już nigdy królowały na listach sprzedażowych. Ten okres już dawno przeminął. Nie po to producenci uwijają się jak pszczoły, by później wyrzucać swoją pracę do śmietnika i wypuszczać sprzęt, który służył będzie tylko do… dzwonienia. Ten wariant sprawdza się jednak doskonale w Chinach, gdzie popularność tego typu rozwiązań jest bardzo duża. Świadczy o tym chociażby to, że Samsung Galaxy Folder 2 naprawdę zostanie wyprodukowany. Dla osób, które nie potrzebują nowych rozwiązań, będzie to dobra alternatywa. Szczególnie, że fizyczna klawiatura ma swoje plusy.

I choć nieobecności Folder 2 na naszym rynku nie będziemy opłakiwać, to już innego produktu nam brakuje. Chodzi o Samsunga W2016, czyli tak naprawdę Galaxy S6 w wersji z klapką. Wyświetlacz Super AMOLED 3.9 cala (w sumie to dwa wyświetlacze), procesor Exynos 7420 i 3 GB RAM. Spójrzcie na zdjęcia w artykule. Czyż nie jest piękny? Niestety, ale podobnie jak Galaxy Folder 2, nie uświadczymy go poza granicami Chin. I tego naprawdę żałujemy.

Źródło: Sammobile, Samsung
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...