htc750x300

Zdjęcia następcy HTC One wyciekły do sieci

HTC One jest świetnym modelem i cieszy się uznaniem na rynku urządzeń mobilnych. HTC chcąc zaskoczyć swoich klientów następcą flagowca musi się naprawdę postarać. Niestety, w kwestii wyglądu zmieniło się niewiele…

htc750x300

Smartfon o nazwie kodowej M8 wygląda podobnie do swojego poprzednika. Nie oznacza to jednak, że smartfony są identyczne. Główną zmianą, na która nie sposób nie zwrócić uwagi jest usunięcie dotykowych przycisków, a zastąpienie ich ekranowymi. Jest to spowodowane standaryzacją Androida, a konkretnie naciskiem Google na jednorodny system nawigacji po zielonym robocie. Ciekawostką jest to, że przyciski nie są widoczne na każdym zdjęciu, co może oznaczać, iż pojawi się możliwość ich ukrycia w określonych sytuacjach.

Kwestia zastosowanego w M8 hardware pozostaje na razie w fazie domysłów. Z nieoficjalnych informacji dowiadujemy się, że:  smartfon prawdopodobnie wyposażony będzie w 5-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon oraz nie najnowszego już Androida w wersji 4.2.2.

htc2

Niestety, na próżno szukać na zdjęciu ficzerów w stylu Applowskiego czytnika lini papilarnych. Urządzenie na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się po prostu niczym. Należy jednak pamiętać, że nie jest to ofcialne zdjęcie, a końcowy wygląd produktu może znacząco odbiegać od przedstawionej fotografii.

Źródło: GSMArena

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...