Nightmares from the Deep: The Cursed Heart taniej, o 25% na Steamie

Wczoraj swoją premierę miała wzobagcona edycja polskiej gry przygodowej studia Artifex MundiNightmares from the Deep: The Cursed Heart

Na platformie Steam zadebiutowała wczoraj propozycja studia Artifex MundiNightmares from the Deep: The Cursed Heart. Nowa wersja została wzbogacona m. in. o osiągnięcia i karty kolekcjonerskie. Tytuł przebojem wdarł się na platformę Steam. Produkcja zabrzańsko-krakowskiego dewelopera potrzebowała nieco ponad miesiąc, aby na Steam Greenlight otrzymać wystarczającą ilość głosów od społeczności, co jest wyraźnym sygnałem, że Nightmares from the Deep może liczyć na poparcie środowiska graczy.

Gra przedstawia historię Sary Black – właścicielki muzeum, której córka zostaje porwana przez nieumarłego pirata. Pościg za porywaczem prowadzi główną bohaterkę na tajemniczą i zapomnianą przez świat Wyspę Czaszki. Dopiero pełnia księżyca odkryje przed Sarą jej mroczne scenerie, w tym gigantyczną skałę w kształcie czaszki.

Wersja przygotowana specjalnie z myślą o platformie Steam otrzymała dodatkową zawartość, w postaci: 15 osiągnieć, 6 kart kolekcjonerskich, tła profilowe, dedykowane emotikony oraz możliwość zapisu w chmurze, kompatybilnie między trzema platformami. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez żadnych przeszkód będziemy mogli rozpocząć przygodę na Linuksie, skończyć na Maku, a dodatkową historię rozegrać na PC. Tytuł przygotowany został, aż w jedenastu wersjach językowych m. in. w języku chińskim i japońskim.

http://www.youtube.com/watch?v=6IzGYuAft8g

Z okazji premiery koszt gry obniżony został, o 25%. Jej cena bazowa to $6.99, £4.99, €5.99.

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart znaleźć można tutaj.

źródło: Artifex Mundi

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...