zesplash2 750x300 1

ZeSplash2 nowoczesny smartwatch od MyKronoz

Producenci coraz śmielej wkraczają na rynek wearables. Firmy nie boją się już wprowadzania nowych rozwiązań i testowania sprzętów, które jeszcze kilka lat temu nie miały racji bytu. Nie inaczej jest z MyKronoz i ich nowinką ZeSplash2.

 
zesplash2 750x300 1
Jeszcze nie tak dawno najlepszym prezentem na Pierwszą Komunię był zegarek. Dzieciaki dostawały je od rodziców czy chrzestnych i chwaliły się, czego to ich nowy czasomierz nie potrafi. Wyposażone w kalkulatory i stopery zegarki stanowiły modny dodatek. Obecnie daje się zupełnie inne prezenty, ale patrząc na to, jak rozwija się rynek smartwatchy, niedługo może się to zmienić.
MyKronoz to młoda firma ze Szwajcarii, która zdecydowała się na konkretny segment i radzi sobie w nim coraz lepiej. Wprawdzie smartwatche kierowane są do odrobinę starszego odbiorcy, ale z roku na rok, dzieci korzystają z nowinek technologicznych coraz częściej. Gdy tablety i smartfony staną się czymś oczywistym i ogranym, wearable przeżyją swoją drugą młodość. Dlaczego w ogóle piszemy o inteligentnych zegarkach w kontekście młodszego odbiorcy? Bo MyKronoz ZeSplash2 wygląda wyjątkowo nowocześnie i bez problemu trafi w jego gusta.
 
zesplash2 750x300 2
Nie jest tajemnicą, że starszy użytkownik wybierze dodatek do garderoby, który będzie pasował mu stylistycznie. ZeSplash2 nadaje się więc bardziej dla kogoś, kto ceni sobie nowoczesność. Smartwatch ma opływowy kształt, a szereg wariantów kolorystycznych sprawia, że bez problemu będzie można wybrać coś dla siebie. Oprócz tego, ZeSplash2 wyposażono w pulsometr, krokomierz i licznik kalorii, tym samym zmieniając smartwatcha w zegarek typowo sportowy.
Wbudowany mikrofon i głośnik mogą zapewnić głosową obsługę ZeSplash2 oraz sprawowanego smartfona (za pomocą Siri czy GoogleNow). Dodatkowo smartwatch jest wodoodporny (IP56), współpracuje zarówno z Androidem (od 4.3) jak i iOS (od 7). Na baterii zegarek wytrzyma do 7 godzin (bateria 350 mAh), a tarcza o przekątnej 1,54 cala jest rzecz jasna dotykowa i podświetlona LED. MyKronoz ZeSplash2 wyceniono na 599 złotych.
Źródło: MyKronoz
Fot: jw.
___________________
Smartwatche znajdziecie pod tym adresem.
.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...