ZEUS – bóg kserokopiarek, drukarek, skanerów i faksów w 3D!

Ruszyła kampania na Kickstarterze by przywrócić świetność kserokopiarek. Ale tym razem nasze duplikaty będą zrobione w 3D. Poznajcie kserokopiarkę przyszłości – ZEUSa

c78f03a1160c9c442be22e1570dadc03 large

To pierwsze takie urządzenie na świecie, które pozwala na skanowanie, drukowanie, odbieranie faksów i kopiowanie, a wszystko to dostępne w 3D za przyciśnięciem jednego guzika. Interesujące prawda?

Czy nie byłoby wspaniałe kupić taką drukarkę, odpakować ją z pudełka, podłączyć do gniazdka i wydrukować coś takiego jak np. lampa? Podobnie jak drukarki 2D dążyły do tego by wsadzić wiele funkcji do jednego urządzenia, tak teraz to wszystko będzie można znaleźć w drukarce 3D.

de1d3bd83bc86e6196750ee630a2ccc6 large

Według takiej idei powstał ZEUS, który posiada nie tylko najwięcej funkcji, ale jest na razie jedynym takim produktem na rynku. Producent zapewnia, że wynik końcowy drukowania będzie zarazem piękny i dopasowany do właściciela drukarki. Ile w tym prawdy? Dowiemy się jak już taka drukarka trafi do naszych domów i stanie się chlebem powszednim.

Jak wygląda ZEUS? Moim zdaniem całkiem przyzwoicie. Wykonany całkowicie z aluminium, czarno-biały, z 7 calowym ekranem. Maszyna przyszłości, ale delikatnie przypomina stare radia z połowy XX wieku.

cebff522b6fcb2b6d50f6c60b5a74c2c large

Drukarka ma być tak łatwa w obsłudze, że nawet dziecko może jej używać. Uważam, że to dobry krok w przyszłość i teraz tylko czas pokaże jak szybko takie urządzenia staną się popularne. Sugerowana cena to na razie 2500 dolarów, ale jak wszystko co nowe i innowacyjne, na początku musi być drogie, żeby potem było dostępne w każdym sklepie na rogu.

Więcej informacji na temat ZEUSa oraz filmik promocyjny znajdziecie na stronie Kickstartera.

 

źródło: engadget

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...