PaulClarkPlantronics 750x300 1

Zmiany w Plantronics

Plantronics od lat skutecznie i z uporem buduje swoją markę. Nie tylko w Europie, ale również poza jej granicami staje się coraz bardziej rozpoznawalny. A zmiany na najwyższych szczeblach w firmie mogą w dalszej ekspansji tylko pomóc.

PaulClarkPlantronics 750x300 1

Firma, choć wydaje się młoda, na rynku obecna jest już od ponad 60 lat. Zaczęło się w garażu (a jakżeby inaczej), gdzie dwóch pilotów postanowiło stworzyć słuchawki inne od tych, które wykorzystywali w pracy. Takie, które mogłyby służyć w komercyjnych lotach. Tak powstało Plantronics, a dziś firma może poszczycić się tym, że z ich rozwiązań korzystają wszystkie koncerny znajdujące się na liście stu największych przedsiębiorstw magazynu Forbes.

W ciągu tych kilkudziesięciu lat działalności Plantronics otworzył się na inne rynki. Oprócz pilotów ze sprzętów firmy korzystają także zwykli użytkownicy i to w dużej mierze od nich zależy w jakim kierunku Plantronics będzie się rozwijać. Teraz, gdy na stanowisku, które przez dwanaście lat zajmował Philip Vanhoutte, pojawi się Paul Clark może być tylko lepiej. Vanhoutte piastował stanowisko dyrektora zarządzającego w regionie Europy i Afryki od 2003 roku, a w tym czasie przyczynił się do znacznego wzrostu sprzedaży oraz rozpoznawalności marki.

PaulClarkPlantronics 750x300 2

Stanowisko od kwietnia obejmie po nim Clark, który do tej pory zajmował się regionami Europy Północnej oraz Wschodniej, a także Rosji i Subsaharyjskiej Afryce. Paul Clark z Plantronics związany jest już od 1994 roku, a podczas swojej kariery zarządzał marketingiem w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw oraz wdrażał W Rosji i Wschodniej Europie program Plantronics Connect Partner.

O tym, że Paul Clark jest odpowiednim człowiekiem na stanowisko dyrektora zarządzającego wypowiedział się Ken Kannappan, prezes oraz CEO Plantronics. „Paul ma ogromną wiedzę o naszym biznesie, klientach i partnerach, a jego umiejętność współpracy na szczeblu globalnym predestynują go do wyniesienia naszej organizacji na wyższy poziom. Jest idealnym kontynuatorem osiągnięć Philipa i osobą, która zapewni marce przywództwo w Europie i Afryce.”

Źródło: Plantronics
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu po produkty Plantronics oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...