Znamy specyfikację MOTO E – nowego smartfonu od Motoroli

Jeśli wierzyć przeciekom, w ofercie amerykańskiego producenta niedługo powinien pojawić się kolejny po Moto G „niedrogi” smartfon. Przyjrzyjmy się nieco bliżej jego specyfikacji technicznej.

Motorola Moto E

Według niepotwierdzonych informacji, Moto E może zadebiutować już za kilka tygodni. Początkowo jego dostępność ograniczy się do rynków Ameryki Łacińskiej. Jednak patrząc na popularność wcześniejszych modeli Motoroli, możemy spodziewać się szybkiego rozrostu kanałów dystrybucji.

Moto E zostanie wyposażony w 4.3-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 720p. Niestety, nie mamy informacji na temat technologii w jakiej wspomniany wyświetlacz został wykonany. Wydajność na przyzwoitym poziomie zapewni dwurdzeniowy procesor, taktowany zegarem 1.2Ghz oraz 1GB pamięci RAM.

Zdjęcia wykonane 5Mpix aparatem zapiszemy na 4GB wbudowanej pamięci flash, choć podejrzewam, że w tym przypadku Motorola pokusi się o dodanie możliwości rozbudowy urządzenia o kartę microSD.

Co ciekawe, słuchawka będzie pracować pod kontrolą najnowszego Androida 4.4 KitKat, co należy uznać za jedną z najważniejszych zalet Moto E.

Źródło: PhoneArena, Xataka, GSMArena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...