zoyobaby750x300

Zoyo Baby – smart niania na miarę czasów

Elektroniczna niania, bo tak powinniśmy nazywać tytułowy gadżet, to doskonałe wsparcie dla rodziców wychowujących swoje maleństwa. Sprawdźmy, w jakich sytuacjach Zoyo okaże się pomocne.

zoyobaby750x300

Kickstarter, czyli najpopularniejszy obecnie serwis crowdfoundingowy jest po brzegi wypełniony projektami, z których spora część wydaje się bezużyteczna. Na szczęście możemy natrafić tam na kilka perełek. Idealnym tego przykładem jest Zoyo Baby, czyli gadżet mający w znacznym stopniu ułatwić opiekę nad bobasami.

Jak widać, inteligentne urządzenia ubieralne wkraczają w coraz to nowsze strefy życia człowieka. Nieuniknione było pojawienie się wearables w segmencie akcesoriów dziecięcych, i wiecie co? Bardzo się z tego powodu cieszę. Możliwości, jakie oferuje ten niewielki gadżet w kształcie chmurki, który w zależności od oczekiwań możemy zamontować na pieluszce dziecka, ubranku czy łóżeczku,  mogą okazać się niezwykle przydatne. Przyjrzyjmy się im bliżej.

zoyobaby1

Na początek ważna informacja – produkt jest uznany za tzw. bezpieczny dla skóry maluchów, a co za tym idzie, rodzice nie powinni obawiać się jego stosowania. Chcąc skorzystać z dobrodziejstw rozwiązania, należy sparować Zoyo ze smartfonem, pracującym pod kontrolą Androida lub iOS. Co ciekawe, równie dobrze możemy korzystać z programu na zegarku Apple Watch.

zoyobaby11a

Po połączeniu urządzeń możemy umieścić gadżet w zgodnym z oczekiwaniami miejscu w pobliżu malucha. W zależności od wyboru sposobu „montażu” użytkownicy otrzymają trochę inne możliwości.

  • Diaper Buddy – sprawdzimy oddech dziecka, temperaturę, ruch oraz ewentualne „zmoczenie pieluchy.
  • Dream Cacher – sprawdzimy temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu, dźwięki oraz ruch.
  • Ambiental – sprawdzimy poziom hałasu, temperatury oraz wilgotności powietrza (w pomieszczeniu).

Zbiórka ruszyła zaledwie 3 dni temu, zaś do jej końca pozostało jeszcze 41. Cel? 50 000 dolarów, z których na chwilę obecną zebrano jedynie 2606 $… Niewiele, ale jestem przekonany, iż suma ta w niedługim czasie wzrośnie.

Źródło: Kickstarter

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....