You are here
XMG Prime – komputer szyty na miarę gracza Sprzęt 

XMG Prime – komputer szyty na miarę gracza

Jak ważny jest odpowiedni sprzęt komputerowy, by bez problemu grać w najnowsze tytuły, wie każdy gracz. Poznajcie XMG Prime – pierwszy PC od niemieckiego producenta XMG z myślą o grach.

XMG Prime jest komputerem pomyślanym specjalnie dla ludzi ceniących wirtualną rozrywkę. Wraz z pojawieniem się Prime na rynku zniknął problem częstej wymiany sprzętu na nowszy, by móc cieszyć się interesującymi nas grami.

Na urządzeniu firmy XMG zagramy przy ustawieniach ultra-wysokich, a to dzięki znakomitym parametrom technicznym, którymi sprzęt się cechuje. Pecet ma czterordzeniowy procesor czwartej generacji, Intel – i7-4790 przetaktowany do 4,5 GHz, który stanowi jądro urządzenia. Wyposażony jest w 16 GB RAM i 4 GB RAM kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 970. Bardzo ważny element komputera stanowi chłodzenie wodne o zamkniętym obiegu, dzięki któremu można wycisnąć z maszyny maksimum możliwości. XMG Prime zaopatrzono w bardzo szybką, 500 GB pamięć SSD oraz dysk HDD o pojemności 2 TB. Dodatkowo płyta główna komputera potrafi obsłużyć do czterech dysków o wspólnej pojemności 20 TB. karta sieciowa Intel Dual Band Wireless-AC 7260 umożliwia połączenie z Internetem za pośrednictwem Wi-Fi lub kabla ethernetowego; można również korzystać ze sprzętu Bluetooth.

Komputer nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pokoju, a to za sprawą niewielkiej obudowy mini-ITX. Zainteresowani mogą kupić produkt u dystrybutora, którym na rynku polskim jest firma Impakt, za kwotę 7850 zł.

Więcej informacji: XMG

XMG jest niemiecką firmą, dbającą o innowacyjność sprzętu. Wielką wagę przykłada do produktów gamingowych, które zadowoloną najbardziej wymagającego klienta. Bez względu na wymagania jakie ma dany tytuł gry, można być pewnym, że komputer z logiem XMG nie zawiedzie oczekiwań.

Źródło: XMG

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment