ZTE Nubia Z7 – konkurencja dla topowych smartfonów?

Firma ZTE od jakiegoś czasu pokazuje, że Chińczycy potrafią stworzyć naprawdę dobre smartfony, bez konieczności martwienia się, że rozpadnie się po tygodniu użytkowania. Najnowszy ZTE Nubia Z7 okazuje się jeszcze lepszy niż przypuszczano. Czy ma szansę wskoczyć na pierwsze miejsce na podium wśród smartfonów? Zobaczmy…
zte-nubia-z7-jpg-142573
Jeszcze nie pojawił się na rynku, a już nazywa się go „potworem”, pewnie dlatego, że napędzać go będzie czterordzeniowy procesor. Będzie posiadał aż 4 GB RAM, dla porównania Galaxy S3 ma jedynie 1 GB RAM. Wszystko za ekranem 6,3 cala, którego rozdzielczość ma przekraczać Full HD. To naprawdę świetne parametry.
ZTE-Nubia-Z5-White-Back1
Dodajmy, że procesor, który posiada to najlepszy model Qualcomma – Snapdragon 800 o częstotliwości taktowania 2,3 GHz. Aparat posiada „jedyne” 16Mpix (co nie musi się przekładać na świetnej jakości zdjęcia, więc tutaj będziemy czekać na testy), a bateria będzie miała pojemność 4000 mAh. Wszystko będzie pracować pod kontrolą Androida 4.3 (Jelly Bean). Będzie posiadać również technologię LTE oraz NFC.

0001ZIVOEYPPEV8G-C116-F4

Jeśli ten telefon pojawi się na rynku i te specyfikacje się nie zmienią, to szybko wskoczy na pierwsze miejsce. Dorzućmy do tego dobrą cenę i będzie bezkonkurencyjny na rynku. Wszystko okaże się już niedługo, mówiąc szczerze, to czekamy na niego z niecierpliwością, bo pojawienie się takiego smartfonu może przynieść wiele nieoczekiwanych zmian.


źródło: gizchina.com

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...