Tizen na dwóch modelach od Samsunga?

Jeśli wierzyć w obietnice Samsunga dotyczące wydania smartfonu z Tizen OS, nowe urządzenie powinno pojawić się już latem. Jednak jak podaje serwis Phone Arena, możemy się spodziewać aż dwóch nowych słuchawek…

tizen750x300

Jedną z nich będzie model oznaczony jako GT0I8805 Redwood, który celuje w górną półkę. Drugi zaś GT-I8800 Melius będzie przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników. Obywa telefony mają pracować pod najnowszym na tę chwilę Tizen OS 2.1 Magnolia.

Samsung daje do zrozumienia, że nowe słuchawki będą wyposażone lepiej od obecnych „androidów”. Czy to jednak wystarczy, aby zachęcić ludzi do przesiadki na coś zupełnie nowego? Przecież podobnie miało być z Bada OS, jednak koreański producent, delikatnie mówiąc, zlekceważył użytkowników i uśmiercił system. Frustracja osób korzystających wcześniej z autorskiego systemu mobilnego Samsunga była na tyle duża, że może skutecznie zahamować wzrost popularności nowego rozwiązania jakim jest Tizen OS.

Na tę chwilę można jedynie rozmyślać nad przyszłością kolejnego pomysłu Samsunga. Pozostaje nam czekać na oficjalną premierę Redwood oraz Melius.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...