You are here
ZTE Nubia X8 będzie mocnym smartfonem News 

ZTE Nubia X8 będzie mocnym smartfonem

Chiński producent najpierw zaskoczył swoich użytkowników, publikując u siebie zapowiedź nowego smartfona, a potem strona z informacjami zniknęła z sieci. Jednak w Internecie nic nie ginie, dlatego teraz możemy poznać specyfikację nowego ZTE Nubia X8.

 
nubiax8 750x300 1
Nie zdążył opaść jeszcze kurz po premierze poprzedniego flagowca ZTE, czyli Nubii Z9, a już możemy zacierać ręce w oczekiwaniu na nowy produkt. Smartfony i phablety od ZTE, które zaprezentowano oficjalnie na początku mają, charakteryzowały się wyjątkowo mocnymi podzespołami. To nie tylko mocne procesory, duża ilość pamięci RAM, ale także doskonałe aparaty i akumulatory. Wszystko za względnie przystępną cenę. ZTE postawiło też na wygląd, a Nubia Z9 zyskała także dodatkowe funkcje, dzięki ekranowi w technice 2,5D.
O tym, jak będzie wyglądać ZTE Nubia X8, wiemy jeszcze niewiele. Znane są tak naprawdę tylko wersje kolorystyczne, w których ma pojawić się smartfon – czarna oraz złota. Zdjęcia, jakie pojawiły się na portalu razem z danymi urządzenia, wyglądają wyjątkowo ciekawie. Nubia X8 prawdopodobnie również będzie prawie pozbawiona ramek, a ekran także zostanie wykonany w technologii 2,5D. Widać więc, że ZTE trzyma się obranej wcześniej drogi i nie eksperymentuje z designem. To dobrze, wszak Nubia Z9 wyglądała przepięknie, więc po co zmieniać coś, co jest dobre.
 
nubiax8 750x300 2
Najważniejszą informacją, która się pojawiła, wydaje się być rozmiar akumulatora Nubii X8. Bateria ma mieć pojemność aż 5120 mAh, czyli jedną z największych jakie do tej pory pojawiły się w smartfonach. Sama Nubia ma ważyć tylko 201 gramów, a przekątna jej ekranu to 5,5 lub 6 cali. Sam wyświetlacz wygląda odrobinę tajemniczo. Wszystko przez prognozowaną rozdzielczość, która ma wynosić 2556×1440 px, podczas gdy zazwyczaj wynosi ona przecież 2560×1440. Póki nie dostaniemy oficjalnego potwierdzenia od ZTE, zakładamy, że to po prostu błąd w opisie urządzenia.
Dodatkowo ZTE Nubia X8 ma mieć aż 4 GB RAM typu LPDDR3, 32 GB pamięci flash (opcjonalnie 64) i oczywiście slot na kartę microSD, który pozwoli powiększyć wartość do kolejnych 64 GB. Smartfon będzie miał też moduł LTE i Bluetooth, a działać ma na Lollipopie 5.0.
Źródło: Techgadgetsz
Fot: jw., NubiaMobileShop
_________________
Szeroki wachlarz smartfonów znajdziecie pod tym adresem.

Related posts

Leave a Comment