You are here
Zwiastun Hitman 2 zapowiada powrót do korzeni Gry pc 

Zwiastun Hitman 2 zapowiada powrót do korzeni

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza odsłona, gdzie sterowaliśmy człowiekiem zwanym po prostu Agentem 47, pojawiła się osiemnaście lat temu. Teraz, na kilka dni przed największymi targami związanymi z branżą elektroniczną, pojawił się zwiastun Hitman 2. Wygląda na to, że czeka nas rozgrywka w starym, dobrym stylu.

Zwiastun Hitman 2

Jeżeli bliżej przyjrzymy się całej serii z Agentem 47, możemy stwierdzić, że tytuł nie doczekał się do tej pory słabej odsłony. Wprawdzie można było zarzucić serii pewną wtórność i „lecenie na marce”, ale bądźmy szczerzy – tak zrobiłby każdy developer, który odniósł nadspodziewany sukces. Warto chociażby przywołać tutaj Assassin’s Creed, którego nowa odsłona (Odyssey) zbliża się wielkimi krokami. I choć EA pełen pokaz ma mieć dopiero na targach E3, to IO Interacitve widocznie nie mogło się doczekać i pełen zwiastun pokazało już dzisiaj.

Zwiastun Hitman 2

Duński developer mocno zapracował na to, żeby swoją markę wypromować. Sam tytuł już od pierwszych dni, kiedy tylko pojawił się w sprzedaży, wywoływał niemałe kontrowersje. Wszak wcielaliśmy się w role zawodowego i świetnie wyszkolonego mordercy, którego zadaniem było wyeliminowanie konkretnych osób. Nie dostaliśmy jednak bezmyślnej strzelanaki, ale tytuł, który wymagał od gracza zastanowienia się oraz dobrania odpowiedniej strategii.

Wygląda na to, że tym razem także będą czekały nas całe strategie, które trzeba będzie opracować, by dosięgnąć celu. Tak przynajmniej można wywnioskować po trailerze. To nie jedyna dobra wiadomość, bo tym razem w przeciwieństwo do gry z 2016 roku, nie zapowiada się, że zostanie podzielona na sezony. Przypomnijmy, że wtedy z niewiadomych względów, zdecydowano się na wypuszczanie tytułu „w odcinkach”. Widocznie zagwarantowało to dobrą sprzedaż, ale nie na tyle rewelacyjną by powtórzyć zabieg, bo teraz Hitman 2 powraca w tradycyjnej formie. Również w warstwie fabularnej, gdzie mamy bliżej poznać historię Agenta 47 oraz Diany.

Agent 47 w akcji

Widzimy, że podczas rozgrywki czekały na nas będą zróżnicowane zadania, gdzie Agent będzie zmuszony wmieszać się w tłum. To dobrze znana technika, która częściowo spowodowała, że Hitman stał się tak wielkim hitem. Całość sprzedało się w wielomilionowych nakładach i nie powinno dziwić, że wraca się do sprawdzonej formuły. Nie oznacza to jednak, że nie pojawią się nowe tryby rozgrywki. I tutaj także pojawił się zwiastun.

Sieciowy tryb kooperacji będzie pozwalał graczom na eliminowanie celów razem z przyjaciółmi lub w pojedynkę. Będziemy jednak mieli pewne ograniczenie, bo jedyną dostępną bronią w tym trybie, będzie karabin snajperski. Ciekawe jest to, że w ten tryb możemy zagrać już dziś, o ile wykupimy preorder. Oczywiście kupowanie kota w worku nie jest nigdy dobrym pomysłem, ale fani z pewnością skorzystają z okazji, bo ta ważna jest tylko do daty oficjalnej premiery tytułu. Ta ma nastąpić 13 listopada tego roku, a Hitman 2 trafi na platformy PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Po nowe gry oraz sprzęt do ich odpalenia, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Źródło: Hitman website / YouTube

Related posts

Leave a Comment