You are here
Zwiastun Mortal Kombat 11 z kultową muzyką. To trzeba zobaczyć! Gry pc 

Zwiastun Mortal Kombat 11 z kultową muzyką. To trzeba zobaczyć!

Niewiarygodne jest to, że czasem wystarczy mała rzecz, by zmienić zupełnie postrzeganie niektórych spraw. W tym przypadku NetherRealm Studios zrobiło coś, co od razu sprawiło, że chcemy mieć ich nową grę. Może to dziwne, ale zwiastun Mortal Kombat 11 z kultową muzyką to coś, co zachęca nas do kupna bardziej, niż kolejne fatality. Zobaczcie zresztą sami.

zwiastun Mortal Kombat 11

Kolejna część kultowej bijatyki niedługo ma swoją oficjalną premierę. Już 26 kwietnia będzie można zasiąść przed komputerem lub konsolą i sprawdzić to, w jaki sposób da się posłać przeciwnika na tamten świat. Niesamowite jest to, że po tylu latach, dalej tytuł potrafi przyciągać graczy i to nie tylko tych, którzy przyzwyczaili się do serii. Jesteśmy przekonani, że nowi gracze także sięgną po produkcje. Niekoniecznie z tych samych powodów, co stara gwardia.

Zwiastun Mortal Kombat 11

Wiemy dobrze, jak to jest z filmowymi adaptacjami gier. Rzadko kiedy wychodzą choć w połowie tak, jak gracze sobie wyobrażają. Zazwyczaj są po prostu czymś, czego nie da się oglądać. Przykładów złych adaptacji jest aż nadto, ale wśród nich zdarzają się i takie, którym warto dać szansę. Tak jest w przypadku pierwszego filmu z uniwersum Mortal Kombat. Wprawdzie ma on sporo wad, ale starano się w nim utrzymać choć odrobinę klimat z gry. Dziś ogląda się go zupełnie inaczej, niż przed laty, ale dalej sprawia całkiem dużo frajdy. Wielkim plusem tamtej adaptacji była z pewnością muzyka. Ta stała się nawet kultowa, czego nie omieszkało wykorzystać teraz NetherRealm Studios. W końcu.

Zwiastun Mortal Kombat 11 zawiera w sobie muzykę z filmu, ale oczywiście została ona odrobinę zmieniona względem oryginału. Dalej jednak da się wyczuć ten sam klimat, który czuło się podczas oglądania pełnometrażowej produkcji. Remixem utworu zajął się belgijski DJ, Dimitri Vegas. Dobrze, że studio zdecydowało się na wykorzystanie ścieżki dźwiękowej, która przecież z samą grą ma niewiele wspólnego. Jednak ten prosty zabieg sprawił, że od razu naszła nas ochota na to, by zamówić pre-order. Pierwsze gameplay pokazują, że faktycznie jest na co czekać i NetherRealm Studios udało się utrzymać formę. Oczywiście wiele jeszcze może się zmienić, a odczucia graczy mogą być zupełnie różne, jednak jesteśmy jakoś dziwnie spokojni o „jedenastkę”.

Promocja ma się dobrze

Choć zwiastun Mortal Kombat 11 z kultową muzyką to coś fenomenalnego, a przynajmniej dla nas, to nie jedyna ciekawa akcja promocyjna, która związana jest z produkcją. Polski dystrybutor, czyli Cenega, stwierdził, że dobrze podczas grania coś zjeść. I dlatego, razem z Pizza Dominum, przygotowano ciekawą akcję promocyjną. Warunki są dość proste, choć trzeba mieć założony profil na Instagramie. Jeżeli go nie macie, to może warto się przekonać i go założyć, bo dostanie się darmową pizzę, a konkretniej dwie. Co więc trzeba zrobić?

Po pierwsze, trzeba mieć już grę Mortal Kombat 11, a podczas rozgrywki, zaprosić do domu kilku znajomych. Razem robicie sobie zdjęcie tak, żeby było widać ekran rozgrywki, a w opisie zdjęcia na Instagramie dajecie #dominiumkombat oraz oznaczacie @Pizza_Dominium i @Cenega. To powinno wystarczyć, by otrzymać od pizzeri kod na dwie darmowe pizze w rozmiarze średnim. Do wyboru będą Margherita, Capriciosa, Vesuvio, Pepperoni oraz Flambee. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę bawić się dalej, będzie miał szansę wygrać dodatkowo edycję kolekcjonerską gry. Trzeba będzie zrobić kolejne zdjęcie ze znajomymi oraz otrzymanymi od Dominium pizzami, otagować i dodać ten sam hashtag. To jednak nie koniec, bo należy udzielić jeszcze odpowiedzi na pytanie: Która postać ze świata Mortal Kombat jest Twoją ulubioną i dlaczego? Promocja trwa od 23 do 28 kwietnia i oczywiście liczba darmowych pizz jest ograniczona. Regulamin promocji znajdziecie pod TYM ADRESEM. Mortal Kombat 11 kupić można już od 23 kwietnia, a gra pojawi się na PC-ty, Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Nowe gry, PC-ty oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: YouTube / NetherRealm Studios / Cenega / Pizza Dominium / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment