[Krótko] Apple Pay zawitało do w Millenium Bank

Serwis Cashless poinformował o tym, że klienci banku Millenium mogą już dodawać swoje karty do aplikacji Wallet. Oznacza to ni mniej, ni więcej, jak oficjalny debiut Apple Pay we wspomnianym banku.

Millenium
fot. Apple

Kolejny istotny dla Polaków bank dołącza do swojej oferty usługę płatności zbliżeniowych Apple Pay. Fakt, klienci Millenium musieli poczekać dłużej niż osoby korzystające z Alior Bank, Pekao, BGŻ czy Getin, ale jak widać, cierpliwość opłaciła się.

Apple Pay w Millenium Bank

Po ostatnim wdrożeniu Apple Pay w Credit Agricole rynek oczekiwał na ruch ze strony kolejnego banku — Millenium. Czas oczekiwania dobiegł końca i jeśli należycie do klientów rzeczonego podmiotu i korzystacie z iPhone’a, możecie podpiąć do aplikacji Wallet swoje karty. Wygląda na to, że narzędzie obsługuje zarówno karty Visa, jak i Mastercard.

Z Apple Pay można więc korzystać już w bankach takich jak Alior, T-Mobile Usługi Bankowe, Nest Bank, Pekao, Sandander, Getin czy Raiffaisen. Na swoją kolej czeka jeszcze Citi.

Źródło: Cashless

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3828 More posts in artykuły category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...