Pixel

Pixel 2 i 2 XL znikają ze sklepu Google. Firma szykuje grunt pod sprzedaż tanich Pixeli?

Smartfony Pixel 2 i 2 XL zniknęły ze strony sklepu Google, co może oznaczać tylko jedno. Firma przygotowuje się do wprowadzenia nowych modeli. Jako że na Pixele 4 jest jeszcze za wcześniej, możemy spodziewać się premiery modeli 3a i 3a XL, o których media wspominają coraz częściej.

Pixel
fot. Google

Tytułowe modele zostały zaprezentowane w 2017 roku i choć nie mają jeszcze dwóch pełnych lat, dziś zniknęły ze sklepu Google. Oczywiście, w dalszym ciągu możemy je kupić u innych dystrybutorów, jednak sam ruch gigant z Mountain View jest zwiastunem zmian w ofercie. Chyba wszyscy domyślamy się, że w tym przypadku może chodzić o nowe, prawdopodobnie sporo tańsze Pixele?

Pixel 3a i 3a XL w drodze

Rzecz jasna, sprawa nie jest jeszcze przesądzona, ale jestem więcej niż pewny, że usunięcie Pixeli z serii drugiej ze sklepu, może mieć związek z planowanym debiutem Pixel 3a oraz 3a XL.

Wspomniane urządzenia są co prawda okryte aurą tajemniczości, ale to, że powstają, jest w zasadzie pewne. Zbyt wiele źródeł na to wykazujących nie może się mylić. Pytanie, czy debiut zostanie ogłoszony na dniach, czy firma zamierza poczekać do rozpoczęcia konferencji Google I/O 2019? Jak myślicie?

Źródło: SlashgearGoogle

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....