Asystent Google w Polsce — wszystkiego dowiemy się już 15 stycznia

Do polskich przedstawicieli mediów zostało wysłane zaproszenie na event, który odbędzie się dokładnie w połowie stycznia. Choć nikt nie powiedział tego wprost, pewne jest to, że tematem będzie Asystent Google i jego dostępność na terenie naszego kraju.

Asystent Google

Asystent Google miał pojawić się w naszym kraju w wakacje, ale firmie nie udało się dotrzymać terminu. Następna obietnica zakładała, że aplikacja w wersji polskiej będzie dostępna dla użytkowników do końca bieżącego roku. Najwyraźniej i tej obietnicy nie dało się realizować. Owszem, spora grupa użytkowników smartfonów z Androidem może już korzystać z asystenta, jednak są to w zasadzie finalne testy, nie regularny produkt. Ten pojawi się najprawdopodobniej dopiero w styczniu.

Asystent Google opóźniony

W styczniu, uściślając — 15 stycznia odbędzie się spotkanie karnawałowe, w ramach którego, jak przewidują niemal wszyscy, zostanie ogłoszony “polski” Asystent Google. Sam fakt, mimo sporego poślizgu Google cieszy. Z chęcią spróbowałbym możliwości asystenta na własnym przykładzie, w języku którym operuję każdego dnia. Niestety, nie jestem pewny, czy będzie mi to dane już w styczniu.

Tak, o ile użytkownicy smartfonów z Androidem otrzymają dostęp do asystenta możliwie szybko, o tyle nie wiadomo, czy iOS otrzyma uaktualnienie w tym samym czasie. Możliwe, że tak się stanie, ale na odpowiedź przyjdzie nam poczekać przynajmniej do stycznia.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

192 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Messenger
Messenger właśnie stał się lepszym miejscem. Wszystko dzięki jednej małej nowości

Messenger od Facebooka to kawał świetnego komunikatora, ale skłamałbym, pisząc, że produkt nie posiada braków....