Gmail niebawem z planowaniem późniejszej wysyłki poczty

Dziś planujemy niemal wszystko — pobudkę, bieganie, spotkania, imprezy, a nawet wakacje. Dlaczego więc nie mielibyśmy (prywatnie) planować wysyłki poczty elektronicznej? Niedługo wspomnianej czynności dokonamy za pomocą aplikacji Gmail.

Gmail

Weekend, urlop czy roztargnienie — powodów, dla których chciałbym odłożyć wysyłanie wiadomości na później, jest co najmniej kilka. O ile w niektórych usługach pocztowych jest to możliwe, o tyle w przypadku Gmaila niestety nie. To może się niebawem zmienić.

Stwórz wiadomość, Gmail wyśle ją później

Według doniesień redaktorów serwisu Androidpolice, Google zaszyło w kodzie najnowszej wersji Androida linijki, które sugerują, że za jakiś, bliżej nieokreślony czas, w aplikacji mobilnej Gmail pojawi się możliwość planowanie późniejszej wysyłki poczty elektronicznej.

Mnie osobiście niezmiernie ten fakt cieszy, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to tak zwana oficjalna zapowiedź zmian. Dostrzeżenie narzędzi do obsługi funkcji nie jest równoznaczne z jej przyszłym wprowadzeniem. Niemniej, trzymam kciuki za to, że Google stanie na wysokości zadania i dokończy rozpoczęte rozwiązanie.

Źródło: Androidpolice

Grafika: Google

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...