Gmail niebawem z planowaniem późniejszej wysyłki poczty

Dziś planujemy niemal wszystko — pobudkę, bieganie, spotkania, imprezy, a nawet wakacje. Dlaczego więc nie mielibyśmy (prywatnie) planować wysyłki poczty elektronicznej? Niedługo wspomnianej czynności dokonamy za pomocą aplikacji Gmail.

Gmail

Weekend, urlop czy roztargnienie — powodów, dla których chciałbym odłożyć wysyłanie wiadomości na później, jest co najmniej kilka. O ile w niektórych usługach pocztowych jest to możliwe, o tyle w przypadku Gmaila niestety nie. To może się niebawem zmienić.

Stwórz wiadomość, Gmail wyśle ją później

Według doniesień redaktorów serwisu Androidpolice, Google zaszyło w kodzie najnowszej wersji Androida linijki, które sugerują, że za jakiś, bliżej nieokreślony czas, w aplikacji mobilnej Gmail pojawi się możliwość planowanie późniejszej wysyłki poczty elektronicznej.

Mnie osobiście niezmiernie ten fakt cieszy, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to tak zwana oficjalna zapowiedź zmian. Dostrzeżenie narzędzi do obsługi funkcji nie jest równoznaczne z jej przyszłym wprowadzeniem. Niemniej, trzymam kciuki za to, że Google stanie na wysokości zadania i dokończy rozpoczęte rozwiązanie.

Źródło: Androidpolice

Grafika: Google

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2522 More posts in artykuły category
Recommended for you
Samsung Galaxy Tab S5e
To iPad? Nie, to nowy Samsung Galaxy Tab S5e

Miła niespodzianka ze strony Samsunga właśnie pojawiła się na jego stronie internetowej. Do sprzedaży, a...