iPhone 3GS ponownie trafia do sprzedaży. To nie żart

Pamiętacie jeszcze smartfon iPhone 3GS? Sprzęt wróci do oficjalnej sprzedaży w Korei Południowej, gdzie będzie oferowany w kwocie 44 000 wonów, czyli około 150 złotych. Skąd pomysł na przywrócenie do życia urządzenia zaprezentowanego w 2009 roku?

Koreański serwis ETNews poinformował o tym, że do końca miesiąca oferta sprzedażowa sieci SK Telink wzbogaci się o model iPhone 3GS. Jeśli wierzyć doniesieniom, sprzęt zalegał w magazynach od dziewięciu lat i został odnaleziony przypadkiem. Choć 3GS jest już leciwym kawałkiem elektroniki użytkowej, jestem więcej niż pewny, że SK Telink znajdzie sporą grupę nabywców.

iPhone 3GS w sprzedaży

3GS w sieci SK Telink będzie niemal dziesięciokrotnie tańszy od iPhone’a SE. Nie oznacza to jednak, że klienci rzucą się szturmem na salony, próbując nabyć swoją sztukę. Smartfon jest już naprawdę stary i działa pod kontrolą mocno nieaktualnego oprogramowania. W zasadzie głównym jego zastosowaniem mogą być połączenia głosowe oraz SMS-y. Problemem mogą okazać się naprawy i zakup akcesoriów. Brak części zamiennych jest tutaj chyba kwestią jasną.

Należy wziąć jednak pod uwagę kolekcjonerów, którzy otrzymają możliwość rozszerzenia swojej kolekcji przy naprawdę niskim koszcie. Sam z chęcią nabyłbym iPhone 3GS w nieotwieranym pudełku.

Źródło: AppleInsider

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...