Just for you – Samsung Galaxy J nadchodzi

Samsung swoje sukcesy zawdzięcza w dużej mierze milionom pompowanym w działania marketingowe. Trzeba przyznać, że Koreański producent potrafi trzymać w napięciu, aby następnie zrobić mocny szum wokół nowego sprzętu. Czy tak samo będzie z Galaxy J?

samsung-galaxy-j-teaser750x300

Wczoraj na oficjalnym kanale Youtube Samsunga pojawił się film promujący nadchodzącą prezentacje nowego modelu. Galaxy J jest reklamowany jako „Właśnie dla Ciebie”, cokolwiek miałoby to oznaczać. Wcześniejszy model, czyli Galaxy S 4 zyskał miano „Towarzysza Życia” i patrząc na jego możliwości jest w tym pewien sens.

Jeśli, uważanie obejrzymy wideo promocyjne, dostrzeżemy, że na na smartwatch’u Samsunga (Galaxy Gear) widnieje dzisiejszą data, wraz z godziną 13. Czy to oznacza, że wtedy właśnie przyjdzie nam się zapoznać z dokładnymi szczegółami specyfikacji nowego smartfona?

http://www.youtube.com/watch?v=83SZg2S1ua8

Całkiem prawdopodobne. Zastanawiające jest tylko to, dlaczego Galaxy J ma być „Właśnie dla mnie”. Czyżby producent poszedł po rozum do głowy i postanowił uraczyć klientów mocną konfiguracją przy zachowaniu rozsądnych wymiarów oraz przekątnej ekranu nie przekraczającej 4.5 cala? Obsługa urządzenia na 5 calach wcale nie jest taka wygodna, przynajmniej nie dla wszystkich. To byłby dobry krok.

Tak, więc czekamy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5399 More posts in News category
Recommended for you
Acer z NVidia GeForce
Acer z NVidia GeForce GTX 16 – potwory dla graczy

Ogłoszono właśnie, że laptopy Acer z kartami NVidia GeForce GTX 16, trafią na sklepowe półki....