Funkcja “Zdecyduj z przyjaciółmi” trafiła do Map Google

Zgodnie z tym, co gigant z Mountain View ogłosił podczas tegorocznego Google I/O, aplikacja Mapy wzbogaciła się o funkcję “Zdecyduj z przyjaciółmi”. W jakich sytuacjach może przydać się nam wspomniany ficzer?

Zdecyduj z przyjaciółmi

Google rozwija swoje usługi sukcesywnie, lecz powoli. Większość aktualizacji odbywa się falowo, na co oczywiście nie mamy wpływu. Dziś, jedna z ważniejszych usług firmy wzbogaciła się o możliwość “głosowania”. Co zaskakujące, chodzi o Mapy Google.

Zdecyduj z przyjaciółmi

“Decide with friends”, bo tak prezentuje się oficjalna nazwa tytułowej funkcji, pozwoli użytkownikowi tworzyć listy miejsc, które ten będzie mógł udostępnić konkretnej grupie znajomych. Podoba mi się to, że osoby te będą mogły oddać swój głos na konkretną lokalizację. Pomyślcie tylko, jak przydatną podczas planowania wspólnych wypadów funkcją, może okazać się “Zdecyduj z przyjaciółmi”.

Aktualizacja zaczyna pojawiać się już u pierwszych użytkowników, jednak udostępnienie jej wszystkim użytkownikom usługi może potrać kilka dni, a nawet tygodni. Dajcie znać w komentarzach, czy takie nowości są dla was atrakcyjne.

Źródło: Ubergizmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2542 More posts in artykuły category
Recommended for you
Uniwersalne aplikacje
Uniwersalne aplikacje i jeden sklep dla iOS i macOS

Apple zamierza stworzyć jeden sklep, w którym będzie można znaleźć uniwersalne aplikacje dla systemów macOS...