Nadchodzący iPhone – rewolucja czy ewolucja?

Apple to potęga, ale nawet giganci zaliczają czasem wpadki tudzież gorsze okresy. Nie inaczej jest w sadownikami, którzy w ostatnim roku nie mogli pochwalić się wzrostem sprzedaży smartfonów. Owszem, wyniki były świetne, ale stagnacja to stagnacja. Czy nadchodzące iPhone’y coś zmienią? Sprawdźmy…

iPhone 6 7SE

Gigant z Cupertino przez wiele lat był wzorem do naśladowania. Mam tu na myśli głównie segment urządzeń mobilnych, w którym to Apple wyznaczało trendy, pokazywało kierunek, wzbudzało pożądanie. Czasy te jednak powoli odchodzą w zapomnienie. Mało tego – jeśli uważnie przyjrzymy się sytuacji rynkowej, stwierdzimy, że tak naprawdę to Sadownicy gonią tylko konkurencję. Lata świetności przeminęły bezpowrotnie? Wiele zależy od zbliżającej się premiery.

Iphone 7, a właściwie 6SE

Nazwa nadchodzącego następcy iPhone’a 6 nie jest do końca jasna. W zależności od źródła typuje się 7-kę lub 6SE (oraz wariant z Plusem). Bardziej wiarygodna wydaje się jednak opcja druga.

Apple zdaje sobie sprawę, z tego, że premierą musi zatrząść rynkiem i to nie tylko tym na którym produkty z logiem nadgryzionego jabłka są niesamowicie pożądane. Firma musi wzbudzić emocje wśród miłośników Androida, który obecnie jest najlepiej sprzedającą się platformą. Jak firma zamierza to osiągnąć? Poprzez nowości, jakie zawitają do najnowszego iPhone’a, wśród których wyróżnić powinniśmy:

  • Podwójny sensor aparatu głównego
  • Brak Jack 3.5 mm
  • Wodoszczelna konstrukcja
  • Nowe procesory A10
  • Smart Connector

Niewiele, ale na chwilę obecną nie są znane dalsze szczegóły dotyczące ficzerów. Pewne jest natomiast to, że design nie ulegnie większym zmianom. Nie do końca rozumiem postępowanie projektantów. Owszem, wygląd iPhone’ów jest świetny, ale warto przynajmniej co dwie generacje odświeżyć go w stopniu zauważalnym. Cóż, najwidoczniej włodarze Apple wiedzą co robią.

Kiedy ujrzymy nowe produkty sadowników?

Jeśli wierzyć sieciowym donosicielom, iPhone 7 tudzież 6SE zadebiutuje 7 września (konferencja), 9 ruszy przedsprzedaż, aby 16 ostatecznie trafić na półki sklepowe.

Źródło: Twitter, @evleaks, własne

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...