Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji i roaming, czyli nowa oferta Plusa

Już 14 czerwca rozpoczną się Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018, które odbędą się w Rosji. Jak sądzę, wielu z was zamierza odwiedzić naszych wschodnich sąsiadów w celu uczestnictwa w zmaganiach piłkarzy z całego świata, jednak podróż poza granice Unii Europejskiej to konieczność poniesienia wysokich opłat za roaming. Te dzięki nowej ofercie plusa nie muszą straszyć naszych portfeli.

Piłkarskie Mistrzostwa Świata

Umówmy się — zasada RLAH, czyli ujednolicenie kwestii opłat za roaming w państwach członkowskich Unii Europejskiej to zbawienie dla osób często podróżujących po UE. Wygoda i brak wysokich opłat to dobrodziejstwo, do którego bardzo szybko przywykliśmy. Dochodzi nawet do pewnych nadużyć, ale nie tym będziemy się dzisiaj zajmować. Ważniejsza w moim odczuciu jest kwestia roamingu poza granicami Unii. Weźmy taką Rosję.

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji

Jeśli zamierzacie uczestniczyć w tegorocznym Mundialu w Rosji i jesteście dodatkowo klientami sieci Plus GSM mam dla was dobrą wiadomość. Operator przygotował specjalną ofertę, którą można aktywować już dziś i która jest ograniczona czasowo do 31 sierpnia bieżącego roku. Plus udostępni dwie opcje:

  • 1 GB za 60 PLN
  • 2,5 GB za 120 PLN

Nie są to kwoty małe, jednak biorąc pod uwagę to, że unikamy w tej sposób znacznie wyższych opłat, należy uznać ofertę za atrakcyjną. W celu aktywacji pakietu 1 GB należy wysłać SMS pod nr 2601 o treści: AKTR60. Chcąc uruchomić pakiet 2,5 GB, należy wysłać SMS pod nr 2601 o treści: AKTR120.

Źródło: Plus GSM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2175 More posts in artykuły category
Recommended for you
nowy iPad Pro wygina się
Nowy iPad Pro wygina się za łatwo? Trudno nie jest…

Ostatni keynote Apple przyniósł miedzy innymi kolejną generację tabletów. I jak zawsze w przypadku produktów...