Samsungi z serii Galaxy M zawalczą z budżetowcami konkurencji

Samsung nie radzi sobie zbyt dobrze w segmencie niedrogich smartfonów i nie jest to żadną tajemnicą. Pradą jest, że konkurencja robi to lepiej. Na szczęście południowokoreański producent elektroniki zamierza się zrehabilitować, tworząc serię Galaxy M, dedykowaną mniej zamożnym klientom.

Galaxy M

Smartfony są drogie — takie są fakty. Za flagowe urządzenia płacimy dziś trzy, cztery, pięć, a nawet siedem tysięcy złotych. To absurd, ale niewiele możemy w tej kwestii zmienić. Właśnie dlatego, gros użytkowników chętnie wybiera tańsze alternatywy w postaci średniaków oraz urządzeń budżetowych. O ile Samsung wydaje kapitalne flagowce i całkiem udane średniaki, o tyle tanie telefony są jego piętą achillesową.

Budżetowa seria Galaxy M

Galaktyczna linia M, w której skład wejdą najprawdopodobniej modele M10, M20 oraz M30 mają być nie tylko tanie, ale również “dobre”. Sensowna wydajność, szybkie ładowanie oraz akumulatory o pojemności 5000 mają przyciągnąć do Galaxy M falę klientów. Na ten moment nie znamy jeszcze szczegółów specyfikacji technicznej.

Urządzenia pojawią się w pierwszej kolejności w Indiach, na którym to rynku będzie można je zakupić za pośrednictwem strony internetowej Samsunga. Gigant nie planuje tamtejszej dystrybucji Galaxy M w formie stacjonarnej. Ceny smartfonów mają wahać się pomiędzy 10000, a 20000 rupii, czyli od 130 do 294 dolarów.

Źródło: Techradar

Grafika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2411 More posts in artykuły category
Recommended for you
Google wydało 40 milionów Fossil
Google wydało 40 milionów na… zegarek. Mniej więcej.

Czasem jest tak, że nawet najwięksi giganci branży technologicznej potrzebują pomocy. Tak też stało się...