Seriously?! – karcianka od twórcy Ponga

Nie tak dawno pisaliśmy o nowym projekcie twórcy Tertrisa, a teraz pragnie o sobie przypomnieć „stwórca” Ponga – jednej z pierwszych gier, które odniosły sukces komercyjny.

Allan Alcorn, twórca Ponga – po latach wraca z nowym projektem – grą karcianą AR na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Seriously?! jest grą opartą na rzeczywistości rozszerzonej. Na jakiej zasadzie, to działa, już wyjaśniam. Rozgrywka przedstawia się następująco: smartfon lub tablet rozpoznaje rzeczywiste karty za pomocą darmowej aplikacji, po czym zadaniem gracza jest odpowiadanie na pytania, które nadrukowane są na wspomnianych wyżej kartach. Postępy w grze humorystycznie podsumowywać ma podobny do Siri głos.

Produkt, jak ostatnimi czasy jest to bardzo popularne, można wesprzeć przez akcję crowfundingową, którą śledzić można na Kickstarterze. Aby projekt ostatecznie ujrzał światło dzienne Alcorn i Roger Hector (wiceprezes Namco Bandai Games America), potrzebują kwoty w wysokości 100 tysięcy dolarów. Co oferują darczyńcom, w zamian? Twórcy gwarantują darmowy dostęp do kilku kart oraz możliwość umieszczenia w ostatecznej wersji gry, kilku pytań wymyślonych przez wspomagających tytuł graczy.

Jeśli od zawsze twoim marzeniem było wcielenie się w Tadeusza Sznuka – prowadzącego teleturniej „Jeden z Dziesięciu” – to nie zwlekaj i wspomóż Seriously?! pod tym linkiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1240 More posts in Gry category
Recommended for you
Promocja od Humble
Promocja od Humble – NIOH w doskonałej cenie i wiele innych dobroci

Tak się przyjemnie złożyło, że jeszcze przez kilka dni obowiązuje promocja od Humble Bundle, czyli...