Specjalny tablet dla graczy już niedługo w Polsce

Miał pojawić się już w październiku ubiegłego roku, ale tak się jednak nie stało. Teraz wiele wskazuje na to, że jego przerobiona wersja -Wikipad trafi do nas już niedługo, bo tego lata.
wikipad
Zanim do nas dotrze, to Amerykanie sprawdzą, jak sobie radzi w akcji już 11 czerwca, bo właśnie wtedy będą mogli go nabyć za 249 dolarów. To i tak świetna cena, bo w pierwotnym planie tablet miał posiadać 10 calowy wyświetlacz i kosztować 500 dolarów.

Ostateczna wersja będzie miała 7-calowy wyświetlacz HD „true widescreen”, procesor Tegra 3 orz 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o kolejne 32 dzięki slotowi kart micro SD. Z pierwotnego urządzenia wyleciała tylna kamerka, za to tablet będzie można podłączać do innych ekranów za pomocą złącza HDMI out.
Wikipad-WP005-Press1-20130206whiteW zestawie z tabletem dostaniemy także gadżet, którym będzie fizyczne rozszerzenie posiadające przyciski, gałki i krzyżak, co potwierdza komu dedykowane jest urządzenie.

źródło: Joystiq 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...