Stranger Things: Suspicious Minds, czyli książkowy powrót do Hawkings już w kwietniu

Już 25 kwietnia tego roku na polskim rynku wydawniczym ukaże się książka Stranger Things: Suspicious Minds. Tytuł osadzony w uniwersum Stranger Things uchyli rąbka tajemnicy historii Jedenastki oraz jej matki.

Stranger Things: Suspicious Minds

Serial Stranger Things to ogromny sukces twórców. Wykreowali oni świat ociekający klimatem lat osiemdziesiątych i osadzili w nim tajemniczą historię rodem z filmów science fiction. Obecnie czekamy na trzeci sezon serialu, którego premiera odbędzie się w lipcu tego roku. Niemniej, zanim otrzymamy do niego dostęp, możemy zapoznać się z książką Stranger Things: Suspicious Minds, która zostanie wydana już w lutym. Mowa o światowej premierze, ale spokojnie — polscy fani serialu nie będą musieli czekać zbyt długo na tłumaczenie.

Stranger Things: Suspicious Minds

Wydawnictwo Poradnia K. wyda powieść Gwendy Bond 24 kwietnia. Co więcej, zapowiedziano również wykupienie praw do pozostałych dwóch części powieści. Zapowiada się więc, że wiosnę spędzimy z nosami w książce opisującej… no właśnie, co takiego znajdziemy w Stranger Things: Suspicious Minds?

Suspicious Minds skupia się na historii serialowej Jedenastki oraz jej matki. Oznacza to, że mamy szansę poznać zdarzenia poprzedzające te opisane w pierwszej części Stranger Things.

Źródło: Poradnia K

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2411 More posts in artykuły category
Recommended for you
Google wydało 40 milionów Fossil
Google wydało 40 milionów na… zegarek. Mniej więcej.

Czasem jest tak, że nawet najwięksi giganci branży technologicznej potrzebują pomocy. Tak też stało się...