10 września poznamy nowe iPhony 5S i 5C (AKTUALIZACJA)

(AKTUALIZACJA) Apple rozsyła zaproszenia na konferencję, podczas której zostaną zaprezentowane nowe urządzenia z linii iPhone. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 19:00 czasu polskiego.

nowy-iphonegg750x300

Przecieki na temat produktów Apple krążyły w sieci od dawna, tak więc nie powinniśmy być zaskoczeni premierą iPhone 5S, jak i jego tańszej wersji 5C. Według doniesień, urządzenia trafią do oficjalnej sieci sprzedaży już 20 września, wraz z pojawieniem się aktualizacji iOS7 na pozostałych sprzętach sygnowanych logiem nadgryzionego jabłka.

AKTUALIZACJA

Wszystko wskazuje na to, że w Cupertino zostanie zaprezentowany tylko jeden iPhone, czyli model 5S. Będzie to mocne urządzenie, które prawdopodobnie będzie wyposażone w czytnik linii papilarnych, większy ekran oraz wydajniejsze od modelu 5 podzespoły.

Dziś internet obiegła informacja jakoby Apple planował na 11 września (dzień po premierze w Cupertino) drugą konferencje, tym razem w Chinach. Wtedy też powinniśmy poznać „budżetową” wersję nowego iPhone’a, czyli model 5C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...