11 bit studios rozdaje soundtracki ze swoich produkcji

Ilustracje muzyczne 11 bit studios zyskały spore uznanie. Nic więc dziwnego, że na prośbę fanów polskie studio zdecydowało się udostępnić wszystkie ścieżki dźwiękowe ze swoich produkcji i to zupełnie za darmo.

Amatorzy muzyki ilustrującej gry wideo, w zbiorach polskiego producenta odnajdą: motywy muzyczne w stylu lat 70-tych, nastrojowe utwory wykorzystujące instrumenty klawiszowe i dzwonki czy dynamiczne dźwięki zahaczające, o elektronikę. Jak zatem możemy się przekonać, oferta przedstawia się nadzwyczaj bogato.

Autorem ścieżek dźwiękowych do tytułów studia 11 bit studios jest Piotr Musiał, jeden z najbardziej rozpoznawalnych kompozytorów muzyki do gier w Polsce. Na jego koncie oprócz produkcji od 11 bit studios znajdują się także: Bulletstorm (orkiestracja), Grimlands, Wiedźmin (orkiestracja i aranżacja przygotowane na festiwal muzyki filmowej w Krakowie w 2011 roku) i wiele innych ścieżek.

„To, co naprawdę lubię w pracy z ekipą 11 bit studios, to wyzwania muzyczne, którymi cały czas mnie karmią. Nasza współpraca zaczęła się od pracy nad serią Anomaly, w której pojawiają się hybrydy syntetyczno-orkiestralne, pełne dynamiki i szalonych dźwięków elektronicznych, muzyka etniczna oraz bębny. Sleepwalker’s Journey potrzebowało spokojnej kołysanki z pianinem, czelestą i dzwonkami. Najwięcej radochy miałem z pracy nad Funky Smugglers. Sam fakt, że efektem końcowym był mini album z wokalem był dla mnie zaskoczeniem.” – mówi kompozytor – „Chciałbym móc powiedzieć, że pracujemy nad całkowicie nową grą, która będzie w pełni różnić się muzycznie od wcześniejszych projektów i że jest na co czekać, ale wiecie jak to jest – pełna poufność!” – dodaje.

Zapowiedź wideo darmowych soundtracków przedstawia się następująco:

http://www.youtube.com/watch?v=OzXnN1QbAhM

W pełne albumy w formacie mp3 oraz FLAC zaopatrzymy się tutaj, natomiast więcej informacji o autorze utworów znajdziemy na jego oficjalnej stronie.

Źródło: 11 bit studios

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...