You are here
12 GB od Orange po meczu Polska–Izrael artykuły News 

12 GB od Orange po meczu Polska–Izrael

Mamy to! Podczas wczorajszego spotkania piłkarskich reprezentacji Polski oraz Izraela, nasi sportowcy pokonali przeciwnika wynikiem 4:0. Z tej okazji Orange przygotowało dla swoich klientów darmowe 12 GB internetu do wykorzystania w ramach krajowego transferu danych. Grzech nie skorzystać.

Polska Izrael
fot. Orange

Orange bierze aktywny udział rozgrywkach piłkarskich, w których uczestniczą Polacy. Po każdej wygranej reprezentacji Pomarańczowi przygotowują dla klientów sieci mniejsze lub większe paczki darmowego internetu. Naturalnie wielkość pakietu uzależniona jest o wyniku. I tak, podczas gdy naszej reprezentacji udało się zdobyć aż cztery gole, Orange potroiło wynik, dając swoim klientom aż 12 GB do wykorzystania.

Polska–Izrael: Darmowe 12 GB w Orange

Aby skorzystać z darmowego pakietu 12 GB internetu, należy wysłać SMS-a pod numer 233 o treści POLSKA. Wysokość opłaty za wiadomość znajdziecie w cenniku własnej oferty, ale kwota nie przekroczy 20 groszy. Pakiet można aktywować tylko raz na jednym numerze i co ważne, należy tego dokonać do 24 godzin od startu promocji.

https://www.facebook.com/orangepolska/photos/a.142215545798018/2493265627359653/?type=3&theater

Promocyjne gigabajty będzie można spożytkować na transfer danych na terenie Polski. Niestety, oferta nie działa w roamingu, co akurat nie powinno nikogo za specjalnie dziwić. Warto również pamiętać o tym, że pakiet zostanie wyłączony po 3 dniach od aktywacji.

Powiem wam, że z podobnych akcji promocyjnych korzystam często i uważam je za miły gest ze stron Orange. Jednakże każdorazowo irytuje mnie to, że firma daje użytkownikom tylko kilka dni na wykorzystanie pakietu. To spore ograniczenie, które chcąc nie chcąc, musimy zaakceptować.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment