You are here
Pakiet Cyberpunk 2077 – okazja by mieć wszystko od CD Projekt RED Gry pc 

Pakiet Cyberpunk 2077 – okazja by mieć wszystko od CD Projekt RED

Nie da się ukryć, że CD Projekt RED pokazało, że jest liczącym się graczem na światowej scenie. Ich prezentację na targach E3 2019 uświetnił sam Keanu Reeves, a akcje spółki poszybowały w górę. Teraz można także zamawiać pakiet Cyberpunk 2077 w wyjątkowej cenie, a jakby tego było mało, dostajemy wszystkie produkcje polskiego studia.

Pakiet Cyberpunk 2077
Pakiet Cyberpunk 2077

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, czy w ogóle warto kupować Cyberpunk 2077, to zapewne jesteście w mniejszości. Nowa produkcja CD Projekt RED pojawiła się już w przedsprzedaży, choć jej premiera przewidziana jest dopiero na kwiecień 2020 roku. Jednak sam producent postanowił zrobić coś jeszcze, co z pewnością spodoba się wszystkim tym, którzy mają braki w swoim katalogu gier.

Pakiet Cyberpunk 2077

Obecnie na platformie GOG można kupić już pakiet Cyberpunk 2077, który zawiera jednak znacznie więcej dobroci, niż samą grę. Tą można nabyć oddzielnie w normalnej wersji za 199 złotych, czyli całkiem przyzwoicie zważywszy na to, że dostaniemy jeszcze dodatkowo ekskluzywną książkę w formie cyfrowej czy zestaw taper oraz avatarów. Do tego będą dochodzić jeszcze między innymi ścieżka dźwiękowa czy plakat w jakości pozwalającej na druk. Jednak sam pakiet Cyberpunk 2077 zdaje się być o wiele lepszą ofertą.

Oprócz nowego tytułu z katalogu CD Projekt RED, gracze dostają jeszcze bowiem kilka innych tytułów. Jakich? Wiedźmin 3 w edycji Gra Roku, Wojna krwi: Wiedźmińskie Opowieści, Wiedźmin 2: Zabójca królów w edycji rozszerzonej, Wiedźmin w edycji rozszerzonej oraz cyfrową wersję Wiedźmin Gra przygodowa. Ile trzeba za taki zestaw zapłacić? Tutaj czeka miła niespodzianka, bo na GOG wyceniono go na 259,77 złotych. To raptem 60 złotych drożej, niż za samą podstawową wersję Cyberpunk 2077. No po prostu żal nie brać.

Edycja kolekcjonerska Cyberpunk 2077

Jeżeli komuś zależy na czymś innym, to CD Projekt RED stworzyło także edycję kolekcjonerską swojej gry. Ten kosztować ma 750 złotych, a w jego składzie oprócz samej gry (w wersji na PlayStation 4 lub Xbox One), pojawią się: specjalne pudełko, kolekcjonerski steelbook, 25-centymetrowa figurka prezentująca bohatera, artbook czy pocztówki oraz mapa Night City. Dodatkowo zostanie udostępniona cyfrowa zawartość, co jeszcze podbija wartość całego zestawu. Ten prezentuje się znakomicie i nie wątpimy w to, że szybko się wyprzeda.

Do premiery Cyberpunk 2077 jeszcze niemal rok, ale już widać, że CD Projekt RED ma się z czego cieszyć. Wszyscy o nich piszą i należą im się teraz ogromne gratulacje. Oby finalny produkt okazał się tak dobry, jak się zapowiada.

Nowe gry, komputery oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: GOG / CD Projekt RED / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment