You are here
Google Pixel 4 na grafikach. Kto śmiał się z iPhone’a? artykuły News 

Google Pixel 4 na grafikach. Kto śmiał się z iPhone’a?

Najnowsze przecieki sugerują, że Pixel 4 otrzyma mocno nietypowy wygląd modułu aparatu. Najciekawsze jest to, że niemal identyczny design tegoż elementu ma zostać zastosowany w tegorocznym iPhonie. Wspomniana grafika odnosząca się do smartfona Google zdradza dodatkowo kilka istotnych w mojej ocenie szczegółów.

Pixel 4
fot. PriceBaba / OnLeaks

Pixel to w zasadzie jedyna seria urządzeń, którymi mógłbym zastąpić użytkowane przeze mnie iPhone’y. Czysty Android w wykonaniu Google’a zwyczajnie do mnie przemawia. Z pewnością miała na to wpływ przygoda z dawniejszą serią Nexus, którą Pixele zwyczajnie zastąpiły. Może właśnie dlatego tak uważnie śledzę najmniejsze wzmianki o kolejnej generacji tytułowej linii urządzeń.

To w zasadzie nieistotne. Ważne jest to, co mam wam do powiedzenia o zbliżającym się przedstawicielu piątej generacji Pixeli.

Google Pixel 4 niczym iPhone 11

Uważni czytelnicy z pewnością zauważyli, że nazwałem Pixela 4 urządzeniem piątej generacji. Zapewniam, że nie jest to pomyłka, a celowy zabieg, na który zdecydowałem się, zważając na premierę modeli 3a i 3a XL. Rzeczony sprzęt to tak naprawdę lżejsza wersja trójki, jednak ja traktuję go jako osobny byt.

Wróćmy do tematu głównej. Otóż grafiki stworzone i udostępnione przez PriceBaba oraz OnLeaks, czyli znane w światku technologicznym postaci, przedstawiają dość nietypową stylistykę smartfona Pixel 4. Design oparto na wczesnych projektach tytułowego urządzenia, a co za tym idzie, produkt końcowy może w większym lub mniejszym stopniu się o niego różnić. Mimo to warto zwrócić uwagę na dwie istotne sprawy…

Tylna ścianka Pixel 4 odkrywa przed nami dwie informacje. Pierwszą jest aparat, który został zamknięty w prostokątnym module, mocno zbliżonym do tego, który ma trafić do tegorocznego iPhone’a. Możliwe, że Google zdecyduje się tutaj zastosować 3 lub 4 aparaty.

Kolejna sprawa dotyczy biometrii. Zauważyliście pewnie, że na grafice nie znalazł się czytnik linii papilarnych? Oznacza to, że Google mogło przenieść go bezpośrednio pod ekran, co jest ostatnio popularnym zabiegiem. Równie dobrze, gigant z Mountain View może postawić na zaawansowane skanowanie twarzy użytkownika. Face ID w iPhone’ach sprawdza się świetnie i takowa inspiracja nie byłaby niczym zaskakującym.

Jak myślicie, czy grafiki przedstawiają rzeczywisty obraz nadchodzących smartfonów Pixel 3?

Przypominamy, że smartfony z Androidem oraz iPhone’y znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: PriceBaba

Related posts

Leave a Comment