You are here
128 GB pamięci w telefonie ze średniej półki – oto pomysł Samsunga News 

128 GB pamięci w telefonie ze średniej półki – oto pomysł Samsunga

Duża część użytkowników telefonów komórkowych narzeka na niewielką ilość pamięci wewnętrznej w swoich urządzeniach. Oczywiście, świetnym rozwiązaniem tego problemu są karty pamięci. Samsung jednak chce to zmienić. Zamierza wprowadzić pamięć o pojemności 128 GB do swoich średniaków.

samsung

Modele z górnej półki oferują od 16 do 64 GB pamięci wbudowanej, dla niektórych to i tak za mało. Ile razy zdarzyło się Wam, że musieliście coś usunąć z powodu braku miejsca? Jeszcze te komunikaty o małej ilości pamięci, są irytujące. Koreański producent poinformował o pracy nad pamięcią NAND o pojemności 128 GB. Technologia ta nie jest kosztowana, a ponadto, nie obciąża nadmiernie baterii w urządzeniu. Takie rozwiązanie jest przeciwieństwem do pamięci UFS, w którą producent wyposażył nowe flagowce, Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge.

Samsung jest aktualnie pierwszym, a zarazem jedynym producentem zainteresowanym rozbudową pamięci. Jako jedyny też może sobie na to pozwolić, ponieważ posiada swoją linie produkcyjną. Dla innych firm jest to po prostu nieopłacalne. Obecnie zaspokojenie oczekiwań staję się coraz trudniejsze, więc jest to miły ukłon w stronę klientów. Oby niska cena i wielkość nie wpłynęła na prędkość odczytu zdjęć, filmów czy mp3. Mam nadzieję, że niebawem zobaczymy smartfona z nową pamięcią i, jak Samsung informuje, nie będzie on zbyt drogi.

źródło: PhanDroid

Related posts

Leave a Comment