Folie750x300

A Ty jak dbasz o swój telefon?

Mobilne urządzenia nie należą do tanich produktów. Tym bardziej powinniśmy zastanowić się, czy zapewniania producentów dotyczące trwałości obudów i wyświetlaczy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości…

Folie750x300

Zapewniam was, że nie mają. Owszem, tafla chemicznie hartowanego szkła Corning Gorilla Glass w pewnym stopniu wzmocni wyświetlacz, lecz nie zapobiegnie rysom od piasku. Folia też nie, ale po jej zdjęciu ekran jest w idealnym stanie. Jak wiadomo urządzenie o nienagannej prezencji będzie można odsprzedać za rozsądną kwotę, w przeciwieństwie do smartfona, który wyglądem przypomina niewybuch z drugiej wojny światowej. Właśnie, dlatego zakup folii, nawet tej najtańszej będzie rozsądnym posunięciem.

Dobrze, nie musimy się już obawiać o ekran. Niestety, w dalszym ciągu obudowa naszego smartfona jest narażona na pęknięcia i otarcia. Nawet ostrożnej osobie może przydarzyć się chwila nieuwagi i nasz piękny telefon zaliczy zderzenie z chodnikiem. To jak wiadomo, znacząco pogorszy walory wizualne, nie mówiąc już o prawdopodobieństwie uszkodzenia wrażliwych podzespołów. Najlepszym rozwiązaniem mającym zapewnić „bezpieczeństwo” naszej słuchawki będzie silikonowe bądź gumowe etui. Lekki, elastyczny materiał zapewni podczas upadku odpowiednią amortyzację. Dzięki temu nasze urządzenie wyjdzie bez szwanku z niefortunnej sytuacji.

Jak wiadomo wybór producentów akcesoriów dla smartfonów, jak i sklepów je dystrybuujących jest ogromny. Sklep  Vipmultimedia.plpragnie wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom – dostępne u nas folie oraz etui wyróżniają się niską ceną przy zachowaniu wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...