Acer Liquid S2 pozwoli nagrywać wideo w rozdzielczości 4K

Podczas, gdy większość producentów wstrzymuje swoje prezentacje do czasu rozpoczęcia berlińskich targów IFA, Acer zdecydował się pokazać nowe urządzenie już dziś. Poznajcie Liquid S2…

Acer750x300

Poza mocną konfiguracją sprzętową telefon może pochwalić się możliwością nagrywania filmów w olbrzymiej rozdzielczości 4K, przy 60 klatkach na sekundę.

Specyfikacja – Smartfon będzie pracować pod kontrolą Android Jelly Bean w wersji 4.2.2, który zapewne będzie mniej lub bardziej zmodyfikowany poprzez nakładkę producenta. System dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 800  z zegarem taktowanym częstotliwością 2.2 GHz powinien działać bez zacięć. Zawdzięczać to może również 2GB pamięci RAM. 

Ekran – WOW! to właściwie określenie, gdyż to dyspozycji dostaniemy 6-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS, oferujący rozdzielczość Full HD (368ppi). Nie powinniśmy obawiać się o wytrzymałość ekranu, gdyż tafla szkła to nic innego jak Coringing Gorilla Glass 3.

Foto – 13 Mpix aparat wyposażony w technologię BSI i nagrywanie 4K został umieszczony na „plecach” urządzenia. Na froncie znajdziemy mniejszą kamerę (2Mpix z BSI) służącą głównie do wideorozmów.

To, czy nowe urządzenie Acera przyjmie się na rynku, zależy głównie od ceny. Tę poznamy dopiero w październiku. Wtedy też Liquid S2 pojawi się w sklepach.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...