Acer nawiązuje współpracę z InPost

Firma „Acer” rozpoczęła współpracę z prywatnym operatorem pocztowym, polskim przedsiębiorstwem „InPost”. Co to oznacza dla klientów tajwańskiego producenta? Na pewno wygodniejsze nadawanie uszkodzonego sprzętu do serwisu.

Acer badania slide

W styczniu wdrożony został kolejny sposób zlecenia przesyłek do serwisu za pomocą usługi „Inpost Paczkomaty”. Nadanie jest niezwykle proste, wystarczy udać się na stronę szybkiezwroty.pl/acer, wypełnić krótką ankietę, by po 3-5 minutach otrzymać SMS-em powiadomienie wraz z kodem pozwalającym nadać paczkę.

„Acer” przeprowadził w styczniu badania, których wyniki mogą niejednego konsumenta zaskoczyć. Na początku roku firmie „Acer” udało się skrócić (względem grudnia 2015 r.) czas oczekiwania na połączenie z konsultantem, który wyniósł 31 sekund, a 96% zleconych napraw zostało wykonanych w ciągu 5 dni. Co zaowocowało tym, iż 84% ankietowanych zdecydowałoby się polecić serwis „Acer” swoim znajomym.

Krótki czas oczekiwania na połączenie, serwis działający w trybie „Door-to-Door”, 24-miesięczna gwarancja oraz skuteczna naprawa wpłynęły na wysoki poziom zadowolenia klientów z usług polskiego serwisu gwarancyjnego. W skali od 1-10 ankietowani konsumenci ocenili serwis „Acer” na 8,77 punkta. W poprzednim, grudniowym badaniu ocena ta wynosiła 8,57, co jasno wskazuję, że jakość pracy serwisu stale wzrasta.

Za taki stan rzeczy odpowiada także program „Gwarancja Niezawodności Acer”. Wspomniany program działa w następujący sposób. Jeśli urządzenie będzie wymagać naprawy gwarancyjnej, zostanie naprawione, a jego właściciel otrzyma zwrot 100% kosztu zakupu. Akcja „Gwarancja Niezawodności Acer” została przedłużona do końca tego roku i obejmuje wybrane modele, które wyszczególnione zostały na tej stronie. Formularz zgłoszeniowy oraz proces rejestracji znajdują się tutaj.

Warto sobie przypomnieć jak sytuacja w przypadku jakości serwisu przedstawiała się w lipcu ubiegłego roku. Natomiast styczniowe wyniki badań do podejrzenia w infografice:

Na portalu „AndrzejRysuje.pl” można znaleźć zabawna grafikę nawiązującą do usługi „Door-to-Dor”, którą oferuje „Acer”:

Acer badania screen

W niedługim czasie możemy spodziewać się kolejnych grafik.

Źródło: Acer, Andrzejrysuje.pl

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...