acer 750x300 1

Acer oddaje pieniądze

Koniec roku to idealny czas na zakup sprzętu. Sklepy zarzucają nas świątecznymi promocjami, czyszczeniem magazynów i wszelkiego rodzaju promocjami. Coraz częściej do tego typu akcji przyłączają się sami producenci, tak jak teraz Acer.

 
acer 750x300 1
Akcja zwrotu części poniesionych przez klientów kosztów zaczęła się w tym tygodniu. Popularność cashbacków rośnie z roku na rok i nie ma w tym nic dziwnego. Nowy sprzęt zawsze wiąże się z wydatkami, niezależnie od tego, co akurat kupujemy. Miło więc otrzymać choć częściowy zwrot, nawet jeśli niewielki. Tym bardziej, że Acer objął promocją interesujące urządzenia, a nie magazynowe spady.
Jednym z modeli, który można nabyć i liczyć na zwrot, jest Acer Aspire S7. Ultrabook, którego powłoka wyświetlacza pokryta została Gorilla Glass, a sam ekran (rodzielczość WQHD) jest dotykowy. Lekki (1,3 kg), wytrzymały i z doskonałą specyfikacją nadaje się idealnie do pracy czy rozrywki. I to właśnie za zakup Aspire S7 dostaniemy największy zwrot, bo aż 600 złotych. A jak działa promocja?
 
acer 750x300 2
Mechanizm jej działania jest bardzo prosty. Kupujemy sprzęt i rejestrujemy się na stronie Acera, gdzie musimy podać numer faktury oraz numer seryjny sprzętu. I to właściwie tyle, a jedynym ograniczeniem jest lista sprzętów oraz fakt, że rejestracji musimy dokonać w ciągu 10 dni od dokonania zakupu. Sama promocja trwa aż do 11 stycznia przyszłego roku, czyli zainteresowani mają jeszcze prawie dwa miesiące na podjęcie decyzji.
Sprzęty należy zakupić u wybranych partnerów akcji, ale jest ich naprawdę dużo i nie ograniczono się do stacjonarnych punktów. Acera można kupić więc w Alsen, Avans,  Electro.pl, Komputronik,  Media Expert,  Media Markt, Neonet.pl, Neo24.pl, Redcoon.pl, Saturn, Vobis czy X-kom. A jakie sprzęty objęto promocją? Oprócz wspomnianego wcześniej Aspire S7 są to jeszcze Aspire R13 (zwrot 400 zł), Aspire V3 z Intel Core i7 (zwrot 200 zł), Aspire V3 z Intel Core i5 (zwrot 100 zł) oraz Aspire V3 z Intel Core i3 (zwrot 50 zł).
Źródło: Acer
Fot: jw.
_________________
Sprzęt Acera znajdziecie również pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...