You are here
ZePhone, czyli telefon w zegarku News 

ZePhone, czyli telefon w zegarku

Smartwatche nie są już niczym wyjątkowym. Coraz więcej ludzi z nich korzysta. Może dlatego urządzeniom tego typu stawia się coraz wyżej poprzeczkę. W ten sposób powstał nowy zegarek od MyKronoz – ZePhone.

zephone

ZePhone jest swego rodzaju hybrydą smartwtacha i smartfonu. Umożliwia nam prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni, co jest jego niewątpliwą zaletą. Niejednokrotnie nie mogliśmy odebrać połączenia, z różnych powodów, a teraz wystarczy abyśmy mieli wolny jeden palec, którym obsłużymy dotykowy ekran zegarka. Podczas jazdy samochodem czy sobotnich wypadów na rower ZePhone sprawdzi się bardzo dobrze. Zegarek wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 1,65 cala i rozdzielczości 240 x 320 pikseli. W urządzeniu zamontowano moduł GPS, czyli jest ono w stanie doprowadzić nas do celu bez użycia telefonu. Świetnie rozwiązanie, które pomoże nam się odnaleźć, zarówno podczas spaceru w lesie, jak i w nieznanym nam mieście. Smartwatch działa pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean. Jest to jeden z niewielu zegarków na rynku, który ma pełnowymiarowy system na pokładzie. Pozwala mu to na korzystanie ze sklepu Google Play. Wbudowany dysk o pojemności 2,35 GB pomieści niezbędne aplikacje, a nawet gry. Ładowanie smartwatcha trwa godzinę, a naładowane urządzenie jest w stanie czuwać przez 3 dni.

ZePhone wyceniony został na 969 złotych, a więc niemało. Jednak to cena praktycznie za dwa urządzenia, a nawet więcej, bowiem oprócz opisanych opcji, znajdziemy tu również takie funkcjonalności jak: krokomierz czy licznik kalorii. Szkoda tylko, że zainstalowana wersja Androida jest nieco przestarzała, ale nie można mieć wszystkiego za mniej niż tysiąc złotych.

źródło: MyKronoz

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment