Acer z NVidia GeForce

Acer z NVidia GeForce GTX 16 – potwory dla graczy

Ogłoszono właśnie, że laptopy Acer z kartami NVidia GeForce GTX 16, trafią na sklepowe półki. W których modelach będziemy mogli je zobaczyć, ile będą kosztować i co oferować? Po odpowiedzi, zapraszamy do poniższego wpisu.

Acer z NVidia GeForce

Laptopy dla graczy, to bardzo trudny temat. Wiele osób nie uznaje ich jako sprzętu, który nadaje się właśnie do grania. Tymczasem Acer od lat udowadnia, że jest zupełnie inaczej, a jego urządzenia z powodzeniem nadają się do praktycznie każdej produkcji. Nawet tej, która z „pieców” wyciąga ostatnie poty. Nie inaczej będzie i tym razem, choć trzeba się przygotować na niemały wydatek. To oczywiście zrozumiałe, bo nowe karty graficzne to coś, co kosztować po prostu musi.

Acer z NVidia GeForce GTX 16

Nowe kart graficzne od NVidia to coś, co można określić jednym słowem – wydajność.  Jeżeli chodzi o model GTX 1660 Ti, to ten zapewnić ma ponad 100 klatek we wszystkich grach sieciowych, a w porównaniu do modelu 960M, jest czterokrotnie bardziej wydajny. Ta właśnie karta trafi do laptopów Acer z serii Predator. Przynajmniej do modelu Helios 300. Co mówi o nim producent:

„Predator Helios 300 w konfiguracji z 15-calowym ekranem, procesorem Intel Core i7-9750H, kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB, pamięcią 8 GB DDR4 2666 MHz, dyskiem 512GB PCIe NVMe SSD będzie dostępny w Polsce od czerwca, w cenie od 6 199 zł.

Predator Helios 300 w konfiguracji z 17-calowym ekranem, procesorem Intel Core i7-9750H, kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660Ti 6GB, pamięcią 8 GB DDR4 2666 MHz, dyskiem 512GB PCIe NVMe SSD będzie dostępny w Polsce na przełomie lipca i sierpnia, w cenie od 6 499 zł.”

To nie jedyny model komputerów Acer z NVidia GeForce GTX 16 na pokładzie, który zawita do Polski. Karty zostaną także umieszczone w komputerach Nitro 7 oraz Nitro 5. Na ich pokładzie pojawią się procesory Intel Core i7 dziewiątej generacji. W modelu Acer Aspire 7 zostanie wykorzystana karta GeForce GTX 1650.

Nowe laptopy oraz komputery dla graczy, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Acer – Informacja prasowa

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....