ADATA A10050 power bank ładowanie

ADATA A10050 – potężny power

Korzystanie z power banków może uratować życie, a już na pewno te towarzyskie. Co nam oferuje ADATA A10050?

 
ADATA A10050 power bank ładowanie
Nigdy nie wiadomo kiedy zabraknie nam energii. Jeżeli jesteśmy w domu czy w pracy, problem nie jest zbyt duży. Wystarczy znaleźć ładowarkę, a następnie podpiąć smartfona czy tableta do prądu. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy jesteśmy pozbawieni dostępu do dobrodziejstw technologii, a nasze ukochane urządzenie domaga się reanimacji. I to właśnie wtedy przychodzą z pomocą Power banki. Tylko jak wybrać ten odpowiedni?
Z pomocą przychodzi tutaj ADATA, producent który wypuścił właśnie nowy model przenośnego „ładowacza smartfonów”. Power bank A10050 to jednak coś więcej niż tylko nagromadzona energia. Pierwsze co rzuca się w oczy to sam wygląd urządzenia. Producent przyłożył się do niego jak mało kto i zadbał o to, by nie odstraszało plastikowym wykończeniem. Przypomnijmy, że to nie takie oczywiste i często mamy do czynienia z power bankiem, którego aż wstyd wyjąć z kieszeni. Tutaj nie powinno mieć to miejsca.
 
ADATA A10050 zestaw power banków
ADATA A10050 ma obudowę wykonaną ze szczotkowanego aluminium, a sam jej kształt przypominać ma diament. Czy tak jest w rzeczywistości można się spierać, ale z całą pewnością trudno obok takiego sprzętu obojętnie. Urządzenie pojawi się w sprzedaży w aż czterech wariantach kolorystycznych – srebrnej, złotej, tytanowej oraz rose gold. I jak łatwo się domyśleć, ta ostatnia powstała specjalnie do sprzętów marki Apple. Korzystając z power banku nie musimy się martwić skokami napięcia, a A10050 zabezpieczono przed możliwością jego przeładowania i co ciekawe przed tym, aby całkowicie się rozładował.
Na obudowie znajdują się cztery diody LED, które informują użytkownika o tym, jaki jest poziom zmagazynowanej wewnątrz energii. No właśnie, ile? Jak sama nazwa wskazuje jest to 10050 mAh, a to pozwoli naładować do pełna tegoroczne flagowce takie jak Samsung Galaxy S7 czy Huawei P9. Jeżeli chodzi o tablety, to bez problemu powinno starczyć energii na dwa cykle ładowania. Można jednocześnie ładować dwa typu sprzętów mobilnych. Urządzenie waży zaledwie 220 gram i łatwo zmieści się do kieszeni (100x60x22 milimetry). Ile przyjdzie nam za nie zapłacić? Cena ustalona przez dystrybutora to 119 złotych.
Źródło: ADATA
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...