Urodziny eShop Slide

Nintendo eShop świętuje piąte urodziny!

Niedawno świętowaliśmy piątą rocznicę otwarcia „Nintendo eShop”. Z tej okazji japoński koncern postanowił zrobić prezent swoim fanom i w dniach 9-23 czerwca obniżył ceny wybranych gier na „Ninetendo 3DS” oraz „Wii U”, w tym wydanych w ramach „Konsoli Wirtualnej”.

Urodziny eShop Slide

Platforma „Nintendo eShop” zadebiutowała na konsoli „Nintendo 3DS” 7 czerwca 2011 roku, kilka dni temu mogliśmy świętować 5. rocznicę tego wydarzenia. Z tej okazji „Wielkie N” postanowiło obniżyć ceny niektórych popularnych produkcji na konsole „Nintendo 3DS” oraz „Wii U”. Jeśli chcecie skorzystać ze zniżek, w niektórych przypadkach sięgających nawet 50 procent to radzimy się spieszyć, gdyż akcja ta jest tymczasowa i potrwa od 9 do 23 czerwca 2016 roku.

Abyście załapali się na tańsze gry, wystarczy, że wejdziecie do „Nintendo eShop” na swojej konsoli lub odwiedzicie oficjalną stronę internetową „Nintendo”, gdzie będziecie mogli zakupić interesujące was tytuły przy pomocy środków zgromadzonych na koncie „Nintendo eShop”.

Miłośnicy przygód Linka powinni zwrócić swoją uwagę ku następującym tytułom: „The Legend of Zelda: Link’s Awakening DX”, „The Legend of Zelda: Oracle of Ages” oraz „The Legend of Zelda: Oracle of Seasons”. Fanów Pokemonów ucieszy z kolei rabat na takie gry jak: „Pokédex 3D Pro” i „Pokémon Trading Card Game” wydaną w ramach „Konsoli Wirtualnej”. Zniżki doczekały się także produkcje niezależne w postaci: „SteamWorld Dig” studia „Image & Form” oraz „Gunman Clive” od „Hörberg Productions”.

Urodziny eShop Screen

Każdy gracz, który chciałby poznać lub odkryć na nowo klasyczne tytuły z „Wii”, może nabyć „Metroid Prime Trilogy” i „Super Mario Galaxy 2” za pół ceny i zagrać w nie na swojej konsoli „Wii U”. Osoby lubujące się w futurystycznych wyścigach mogą uzyskać rabat w wysokości 25 procent na takie gry jak: „FAST Racing NEO” oraz 50-procentową zniżkę na „F-Zero” od „Shin’en Multimedia”. Pasjonatów tematyki Retro ucieszyć z kolei powinny produkcje „NES Remix” oraz „NES Remix 2” dostępne za połowę ceny, podobnie jak „EarthBound”, klasyczna gra ze „SNES-a”, która zadebiutowała na europejskim rynku w ramach „Konsoli Wirtualnej” konsoli „Wii U”.

Z pełną listą tytułów, które zostały objęte promocją, zapoznacie się, odwiedzając oficjalną stronę internetową „Nintendo”.

Uwagi:

  • Oferta ważna od godziny 15:00 9 czerwca do godziny 00:59 24 czerwca;

  • Zakup gier z „Nintendo eShop” przez oficjalną stronę internetową jest możliwy tylko w przypadku posiadania „Nintendo Account” połączonego z „Nintendo Network ID”. Przed dokonaniem zakupu należy odwiedzić „Nintendo eShop” na swojej konsoli przynajmniej jednokrotnie.

Źródło: Nintendo.co.uk

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...